آیلتسسوال‌های پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/IELTS-BD1-1-1.png

سوالات پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس هر دانش آموز در مورد دوره ی آیلتس (سوال‌های پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس) برخی پرسش ها را در ذهن دارد که باید به جواب واضح، درست و دقیق آن دست یابد. آنها باید به یک معلم یا منبع موثق برای کسب آنچه بدنبالش هستند رجوع کنند. چند مورد از بهترین...

سوالات پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس

هر دانش آموز در مورد دوره ی آیلتس (سوال‌های پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس) برخی پرسش ها را در ذهن دارد که باید به جواب واضح، درست و دقیق آن دست یابد. آنها باید به یک معلم یا منبع موثق برای کسب آنچه بدنبالش هستند رجوع کنند. چند مورد از بهترین پرسش هایی که برای پرسیدن از یک دبیر آیلتس در سال جاری ارائه شده است به شرح زیر هستند:

من نمی دانم چگونه Other را در زیر عنوان نمودار بدست آورم. “Other” به چه معناست؟ (سوال‌های پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس)

پاسخ: این سوال خوبی است، متشکرم. اول از همه، لازم نیست درمورد آنچه به معنای” دیگری” است فکر کنید. اغلب اوقات مقوله ی “دیگر” تنها درصد کمی از نتایج را در نظر خواهد داشت، بنابراین ممکن است لازم نباشد در پاسخ شما نیز ذکر شود.

آیا حقیقت دارد که در حین جواب دادن به قسمت دوم آزمون اسپیکینگ، آزمون دهنده می تواند از ممتحن بخواهد که کارت نشانه را در صورتی که هیچ ایده ای برای صحبت کردن در مورد موضوع نداشته باشد تغییر دهد؟ آیا برای این تغییر امتیاز از دست می دهد؟

پاسخ: من تا به حال چنین چیزی نشنیده ام و امتحان کردن آن را توصیه نمی کنم. موضوع قسمت دوم به این منظور طراحی شده است که همه بتوانند در مورد آن صحبت کنند. اگر دشوار به نظر برسد، توضیح دهید که چرا دشوار است. شما براساس زبانی که تولید می کنید ارزیابی شده اید نه براساس توانایی پاسخ دادن به سوال.

آیا می توان همه ی پرسش های listening را با حروف بزرگ نوشت؟؟ (سوال‌های پرتکرار آزمون بین‌المللی آیلتس) برای مثال اگر پاسخ a monsoon است می توانیم آن را بصورت A MONSOON و “reduce tension” را “REDUCE TENSION” بنویسیم؟

پاسخ: نوشتن پاسخ های تان با حروف بزرگ هیچ ایرادی ندارد و نمره تان را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

من باید بدانم کجا مطالب/ کتاب هایی که حاوی تکالیف نوشتاری برای تسک ۱ و ۲ رایتینگ آیلتس هستند را می توانم بیابم. من باید نمره ی ۸ را به دست آورم. از من خواسته شده است. آیا می دانید کجا می توانم نمونه های خوبی از تسک رایتینگ مناسب برای نمره ی ۸ و احتمالا ۹ را بیابم؟ لازم است آنها را با دقت و عمیق بخوانم.

پاسخ: این (نمره ی ۸) شرط خیلی سختی است! ممکن است بپرسم که کدام مدرسه یا سازمان بند ۸  را درخواست کرده است؟ در پاسخ به سوال شما من هیچ کتاب درسی را که بطور خاص برای کمک به شما جهت دستیابی به نمره های ۸و ۹ طراحی شده باشد را نمی شناسم اما کتب خود‌خوان آیلتس بسیاری از سوالاتی که بدنبال آن هستید را شامل می شود. فراموش نکنید مقاله ی من را در خصوص  چگونگی اخذ نمره ی ۸ در آزمون آکادمیک آیلتس و مشاهده ی  پاسخ های نوشتاری آیلتس در این وبگاه که بسیاری از آنها در نمره ی ۸ یا بالاتر هستند مطالعه نمائید.

چگونه به مصاحبه ی آزمون آیلتس بپردازیم؟؟ دیروز اولین مصاحبه ام بود…… خیلی مضطرب بودم. در واقع من فردی خجالتی هستم. بنابراین اگر برای مصاحبه ی بعدی اقدام کنم چگونه آن را برای دفعه ی بعدی حل کنم؟؟

پاسخ: به خاطر داشته باشید که ممتحن دوست شما است. ممتحن می خواهد آزمون شما موفقیت آمیز باشد. برای غلبه بر خجالتتان ابتدا صحبت کردن با یک فرد غریبه با سن بالاتر را به زبان اولتان تمرین کنید.

سلام معلم! لن هستم از ویتنام، من در تاریخ پانزدهم دسامبر ، ۲۰۱۲ امتحان آیلتس خواهم داد. من کمی در مورد آزمون رایتینگ ایلتس گیج شده ام. آیا باید در این تکلیف مثال ارائه دهم یا خیر.

پاسخ: قطعا ً باید مثال‌هایی ذکر کنید چون آنها به ایده های اصلی شما ثاپورت بیشتر و ضروری می افزایند .با این حال همیشه از محدودیت های زمانی آگاه باشید. برای هر مثال دو جمله کفایت می کند: یک جمله برای بیان مثال و جمله ی دوم برای توضیح.

سلام . چندین نکته وجود دارند که لازم است من در مورد تسک اول رایتینگ بدانم. در ابتدا چگونه یک مقدمه ی خوب ارائه دهم. بعدی اینکه اگر دو نمودار موجود باشند، آیا باید آنها را در بدنه ی پاراگراف مقایسه نمایم یا در مقدمه. در نهایت در مورد نتیجه گیری که واقعاً دشوار است، مهمترین نکاتی که باید در نتیجه گیری ذکر کنم کدام هستند.

پاسخ: من به شما پیشنهاد می کنم صفحه ی زیر را بررسی کنید که باید پاسخ سؤآلات تان را داشته باشد: تکلیف نوشتاری اول آیلتس: چگونه پاسخ خود را مرتب کنید./ IELTS Writing Task ۱: How to Organise Your Answer

ممکن است به من بگوئید چه چیزی می توانم در مورد موضوع” نگرش خود را توصیف کنید” بگویم؟

پاسخ:” نگرش خود را توصیف کنید” به بیان دیگر به این معناست که ” دیدگاهتان چگونه است؟” یا ” چه فکری در این مورد می کنید؟” این صرفاً از شما ایده می خواهد بنابراین شما پاسخ خواهید داد” خب از نظر من….” یا برای من اینطور است…”.

همیشه وقتی نوبت تسک شماره ۱ رایتینگ آیلتس که حاوی بیش از یک نمودار است می رسد گیج می شوم. نمی دانم از کجا شروع کنم و چه بنویسم. ممکن است توصیه ای در این مورد بکنید؟

پاسخ: هر نمودار را در یک پاراگراف جداگانه توصیف کنید و سپس در مورد ارتباط بین نمودار ها نتیجه گیری کنید. به همین سادگی!

من می خواهم از شما در مورد تسک رایتینگ شماره ۱ در آزمون آکادمیک سوال کنم. هر زمان امتحان آیلتس می دهم ۵ نمره در رایتینگ می گیرم و نمیدانم اشتباهم چه بوده است. ممکن است انواع سوالاتی که در تسک شماره ۱ می آید و چگونگی پاسخ دادن به آنها و گرفتن نمرات بالاتر را (به من) توضیح بدهید.

هر دانش آموز در مورد دوره ی آیلتس برخی پرسش ها را در ذهن دارد که باید به جواب واضح، درست و دقیق آن دست یابد. آنها باید به یک معلم یا منبع موثق برای کسب آنچه بدنبالش هستند رجوع کنند. ۱۰ مورد از بهترین پرسش هایی که برای پرسیدن از یک دبیر آیلتس در سال جاری ارائه شده است به شرح زیر هستند

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدیپاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه