آیلتسکسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج از ایران چطور امکان پذیر است؟

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/IELTS-BD-300x288-1.jpg

کسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج   (کسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج از ایران چطور امکان پذیر است؟) آیا شما مدرک دانشگاهی و تسلطی عالی بر زبان انگلیسی دارید؟ اگر جواب سوال بالا مثبت است آن گاه آموزش آیلتس احتمالاً شغل مناسبی برای شما است. در این راهنمای کامل یاد بگیرید که...

کسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج

 

(کسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج از ایران چطور امکان پذیر است؟) آیا شما مدرک دانشگاهی و تسلطی عالی بر زبان انگلیسی دارید؟

اگر جواب سوال بالا مثبت است آن گاه آموزش آیلتس احتمالاً شغل مناسبی برای شما است. در این راهنمای کامل یاد بگیرید که چه طور از تدریس آیلتس پول در بیاورید.

چرا آیلتس را آموزش دهید؟ (کسب درآمد از آموزش آیلتس در خارج از ایران چطور امکان پذیر است؟)

شرکت کنندگان آیلتس همگی هدفی عالی دارند –برای تحصیل یا کار به خارج از کشور مهاجرت کنند – که باعث می شود تا زبان آموزانِ بسیار با انگیزه ای شوند.

امتحان آیلتس کاملاً دستی نمره داده می شود و هر داوطلب باید با یک ممتحن مصاحبه کند. پس برخلاف امتحانات زبان دیگر که از سوالات چهار جوابی استفاده ی بیشتری می کنند آیلتس بافتی را ارائه می دهد که معلم در مرکز آماده سازی زبان آموز برای امتحان قرار دارد.

برای تدریس آیلتس چه مدارجی لازم است؟

برای تدریس آیلتس هیچ مدرکی وجود ندارد. در تئوری شما می توانید از امروز شروع به تدریسش کنید. با این حال، بیشتر موقعیت های آموزش آیلتس در آموزشگاه ها است که فقط معلمانی را استخدام می کنند که حداقل مدرک CELTAرا دارند، مدرکی برای تدریس انگلیسی به عنوان زبان خارجی. کارفرمایان شناخته شده تر مانند British Council گاهی مدرک DELTA را شرط استخدام خود قرار می دهند، دیپلمی با مطالعه ی عمیق تر در یادگیری زبان دوم. شما هر کجا که بخواهید آیلتس را تدریس کنید یکی از الزامات این است که مدرکی از یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان داشته باشید.

آیلتس معمولاً در گروه های کوچک آموزش داده می شود، و زبان آموزان در سه طبقه بندی جای می گیرند: مبتدی، زبان آموزان سطح متوسط، یا نزدیک به سطح گویشوران بومی.

مبتدی ها آنهایی هستند که انگلیسی را در مدرسه یاد گرفتند اما سال های زیادی را بدون استفاده از آن سپری کردند. احتمال دارد که آنها دانش قابل توجهی از گرامر و لغات انگلیسی داشته باشند، اما اغلب نمی توانند صحبت کنند یا بنویسند مگر اینکه جملات خیلی ساده باشند.

توانایی انگلیسی زبان آموزان سطح متوسط آیلتس، به خصوص اگر سنشان بیشتر باشد، احتمالاً به آنها اجازه می دهد تا از عهده ی برقراری ارتباط در موقعیت های روزانه برآیند اما لزوماً در محیط های آکادمیک و حرفه ای عملکرد خوبی ندارند. بنابراین معلم های آیلتس باید از تکنیک های مخصوصی استفاده کنند تا زبان آموزان را از آن مرحله بیرون آورده و شروع کنند به استفاده از استراتژی های پیشرفته تر برقراری ارتباط.

زبان آموزانی که نزدیک به سطح گویشوران بومی هستند از قبل انگلیسی را در سطح پیشرفته استفاده می کنند. آنچه که آنان از معلم می خواهند ارائه ی بازخورد به همراه مرجعی مستقیم از معیار ارزیابیِ آیلتس برای عملکردشان در امتحان است.

در همه ی این موارد زبان آموزان احتیاجات تعریف شده ای دارند و نتایج توسط امتحان سنجیده می شود. رویکرد “آنها را به ادامه دادن صحبت وادار” روی زبان آموزان آیلتس خیلی خوب جواب نمی دهد. تدریس آیلتس همچنین به معنای آموزش مهارت های آکادمیک مانند argument و essay organisation است. اگر شما از آن نوع اشخاصی هستید که برای هیچ زمانی تئوری ندارید آموزش ایلتس احتمالاً مناسب شما نیست!

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی  

آموزش دوره های فشرده و خصوصی مکالمه، زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه