لینک ها و کلمات کلیدیبهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین)

بهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین) بهترین مرکز آموزش زبان رشت: اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان رشت می گردید، یعنی به کیفیت آموزش اهمیت می‌دهید و به دنبال این هستید که به بهترین نحو ممکن زبان انگلیسی خود را از پایه تا پیشرفته تقویت کنید و شاید در آزمون‌های آیلتس،...

بهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین)

بهترین مرکز آموزش زبان رشت:

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان رشت می گردید، یعنی به کیفیت آموزش اهمیت می‌دهید و به دنبال این هستید که به بهترین نحو ممکن زبان انگلیسی خود را از پایه تا پیشرفته تقویت کنید و شاید در آزمون‌های آیلتس، تافل و جی آر ای یا سایر آزمون های زبان انگلیسی شرکت کنید.

پاسخ به این سوال که کدوم آموزشگاه بهترین است؟ کمی سخت است. دلیل سخت بودنش هم این است که چیزی که یک آموزشگاه را “بهترین” می کند فقط نام، شهرت و تعداد زبان آموزهای آن آموزشگاه نیست. بسیاری از آموزشگاه های زبان معروف رشت بعد از مدتی که به شهرت می رسند، سعی می کنند درآمد خودشان را بیشتر کنند و متاسفانه اقداماتی که برای رسیدن به این درآمد بیشتر می کنند منجر به افت شدید کیفیت آموزشی آنها می‌شود. به عنوان مثال، خیلی از این آموزشگاه‌ها از مدرس های بی تجربه برای سطوح پیشرفته و آیلتس و تافل و جی آر ای استفاده می کنند و این باعث می شود زبان آموزهایی که فقط به خاطر نام آموزشگاه در آنجا ثبت نام کرده بودند ضررکنند. از این رو داشتن اساتید مجرب و کارآمد از مزیت های یک موسسه خوب است.

این ضرر فقط مالی نیست. مهمترین چیزی که این سیستم آموزشی نا کارآمد از زبان آموزها می گیرد انگیزه و انرژی یادگیری است.

حالا چه معیارهایی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان خوب در رشت وجود دارد؟ اگر بخواهیم در کلاس‌های زبان انگلیسی در رشت شرکت کنیم از کجا بفهمیم کدام آموزشگاه بهتر و مناسب‌تر است؟ تعداد و تنوع آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در رشت بالا است. یادگیری زبان انگلیسی زمان و هزینه بالایی می‌برد و منطقی است که بخواهیم آموزشگاهی را انتخاب کنیم که کیفیت آموزشی بالایی داشته و به ما در یادگیری مؤثر و سریع زبان انگلیسی کمک کند. در این نوشته بنده بعد از 25 سال تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف در سطح رشت و گیلان به شما خواهم گفت یک آموزشگاه زبان خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد و نهایتاً بهترین آموزشگاه زبان رشت چه آموزشگاهی است.

پس باید چه کار کرد؟

حتماً شما هم دیده‌اید که در یک آموزشگاه دو کلاس از یک سطح برگزار می شود و یکی از این دو کلاس طرفدار های خیلی بیشتری دارد. دلیل این اتفاق این است که آموزشگاه به تنهایی نمی‌تواند کیفیت آموزش بالا را تضمین کند. به جای اینکه به دنبال بهترین آموزشگاه زبان رشت بگردید، توصیه می‌کنم به دنبال یک مدرس خوب باشید. خیلی وقت‌ها یک مدرس خوب در یک آموزشگاه نه چندان معروف می‌تواند بهتر از خیلی از مدرس‌های تمام آموزشگاه‌های معروف باشد. وقتی مدرس سر کلاس می‌آید، چیزی که بیشتر از هر چیزی روی کیفیت تدریس او تاثیر می‌گذارد خود آن مدرس است، نه آموزشگاه.  بنابراین منطقی‌ترین کار برای یک زبان آموز این است که یک یا چند جلسه در یک کلاس زبان شرکت کند و خودش کار مدرس را ببیند و اگر دوست داشت کلاس هایش را ادامه بدهد.

بهترین آموزشگاه زبان رشت؛ جمعیت کلاس‌ها چقدر است؟

یکی ازمهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین آموزشگاه در سطح رشت جمعیت و تعداد زبان ‌آموزان کلاس است. اگر تعداد زبان‌ آموزان کلاس از تعداد مشخصی فراتر رود کیفیت آموزشی و سطح یادگیری کلاس پایین می‌آید. در کلاس‌های شلوغ به زبان‌ آموز وقت و توجه کافی معطوف نمی‌شود و همچنین ممکن است برخی افراد از صحبت کردن در جمعیت‌های زیاد احساس راحتی نکنند و دچار استرس شوند. به‌طور استاندارد کلاس‌های آموزشگاهی زبان باید به‌صورت گروه‌های 5 نفره تشکیل شود و جمعیت کلاس نباید از حداکثر ۱۰ نفر فراتر رود.

بهترین مرکز آموزش زبان رشت

کلاس‌های خصوصی زبان

 

بهترین مرکز آموزش زبان رشت ؛ آیا دوره‌های آموزشی روی صحبت کردن متمرکز هستند؟

متأسفانه در اکثر آموزشگاه‌های رشت تمرکز دوره‌های آموزشی بیشتر روی گرامر، خواندن، نوشتن، گوش دادن و در آخر صحبت کردن انگلیسی است. درحالی‌که آخرین تئوری‌های آموزش زبان انگلیسی نشان می‌دهد که بهترین دوره‌های زبان انگلیسی دوره‌هایی هستند که روی مهارت‌های ارتباطی زبان ‌آموز تمرکز دارند که به «دوره‌های با تمرکز روی برقراری ارتباط» هم معروف هستند و پایه و اساس آن‌ها روی صحبت کردن انگلیسی در موقعیت‌ها و شرایط مختلف است. در این دوره‌ها گرامر زبان انگلیسی همچنان حائز اهمیت است اما به‌عنوان محتوای تکمیلی و برای تفهیم ساختارهای زبانی به‌کار می‌رود؛ بنابراین دوره‌های موفق زبان انگلیسی کلاس‌هایی هستند که اول روی لیسینینگ و گوش دادن و سپس صحبت کردن انگلیسی تمرکز دارند. خواندن انگلیسی در ادامه و به‌صورت کاملا طبیعی وارد محتوای آموزشی شده و روی نوشتار انگلیسی هم تنها در سطوح بالاتر اهمیت داده می‌شود.

شخصاً در کلاس‌های زبان خودم هدف اصلی را روی توانایی زبان‌آموز در برقراری ارتباط و انتقال مؤثر مفاهیم در موقعیت‌ها و شرایط مختلف می‌گذارم. یادگیری لغات و گرامر انگلیسی وقتی‌که نتوانید صحبت کنید چه فایده‌ای دارد؟ بنابراین با توجه به هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی که می‌تواند مسافرت و کار در کشور دیگر، علاقه به ادبیات انگلیسی، تماشای فیلم و یا تمایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور باشد، باید دوره‌هایی را انتخاب کنید که روی توانایی گفتاری شما متمرکز باشند.

بهترین مرکز آموزش زبان رشت ؛ آیا «انگلیسیِ درست» به من یاد داده می‌شود؟

مهم است بدانید که استاد شما در کلاس چه لهجه و گویشی را تدریس می‌کند و آیا به‌کار شما می‌آید یا نه؟ اگر می‌دانید کشور مقصد شما کدام کشور است، بهتر است از ابتدا با لهجه و گویش زبانی همان کشور زبان را یاد بگیرید. متأسفانه در ایران بسیاری از افراد به‌صورت ناخودآگاه تلفیقی از انگلیسی بریتیش و امریکن را یاد می‌گیرند (چیزی مثل انگلیسی استرالیایی) که این مسئله در آزمون‌های زبانی به ضررشان تمام می‌شود.

بنابراین داشتن معلم زبان با لهجه عالی و دایره واژگانی بالا از اهمیت اول در یادگیری مؤثر و درست انگلیسی برخوردار است. در سطح شهر رشت آموزشگاه‌های زبان انگلیسی متعددی وجود دارد که هر کدام روش‌های آموزشی خاص خودشان را پیاده می‌کنند (که متأسفانه استاندارد مشخصی ندارد!) بنابراین آموزشگاهی را انتخاب کنید که در آن انگلیسی سلیس و با لهجه عادی تدریس می‌شود.

بهترین مرکز آموزش زبان رشت : پشتیبانی خارج از کلاس آموزشگاه تا چه حد برای یادگیری زبان ‌آموز مفید است؟

بر کسی پوشیده نیست که یادگیری زبان باید بی‌وقفه و مستمر باشد وگرنه نه‌تنها نتیجه موردنظر حاصل نشده که نتیجه زحمات کشیده شده نیز بر باد می‌رود. آیا یک آموزشگاه خوب باید مدرس و کلاس‌های خوب داشته باشد و تمام؟

یک آموزشگاه خوب باید برای زبان‌ آموز بین جلسات کلاسی تکلیف در منزل تعیین کند. یک آموزشگاه خوب باید زبان ‌آموز را در جهت درست آموزشی هدایت کند. در یک آموزشگاه خوب زبان ‌آموز به نظارت و مشاوره دائم معلم و استاد زبان خود دسترسی دارد.

آموزشگاه زبان خوب در رشت؛ زمان‌بندی دقیق دوره‌ها

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی و هر زبان دیگر مثل کلاس مدرسه و دانشگاه نیست که تاریخ مشخص برای شروع و اتمام ترم داشته باشد؛ بنابراین اگر مثلا بخواهید وسط ترم شروع کنید از باقی کلاس جا نمی‌مانید. در آموزشگاه‌های بزرگ رشت تعداد کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی بالا است و دوره‌های مختلف با فواصل زمانی مشخص تشکیل می‌شوند. فقط باید توجه داشته باشید که تعداد زبان ‌آموزان در هر کلاس باید در سطح استاندارد باقی بماند و از تعداد مشخصی فراتر نرود.

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین مرکز آموزش زبان رشت ؛ توانایی و تجربه‌ی مدرس

و اما بالاخره می‌رسیم به آخر مطلب و حتما مشتاق هستید بدانید بهترین آموزشگاه زبان رشت کدام آموزشگاه است. جواب این سؤال بسیار ساده است. بهترین آموزشگاه زبان رشت آموزشگاهی است که بهترین و باتجربه‌ترین مدرسین زبان را دارد؛ بنابراین اینکه کدام آموزشگاه زبانی را انتخاب می‌کنید مهم نیست؛ مهم اساتید زبان آموزشگاه و توانایی زبانی و تجربه تدریس آن‌ها است. سعی کنید استادی را انتخاب کنید که بالاترین توانایی تدریس و بهترین لهجه را داشته باشد.

نوع کلاس و آموزشگاه زبان مهم نیست، کیفیت و سواد زبانی مدرس و استاد زبان (به‌خصوص استاد زبان خصوصی و تدریس خصوصی) است که از بالاترین اهمیت برخوردار است.

گروه آموزشی استاد مسجدی متشکل از اساتید جوان، خلاق و با تجربه زیر نظر مستقیم استاد مسجدی، درحال حاضر افتخار همکاری با موسسه زبان استاد مسجدی را دارند. برای اطلاع از زمان‌بندی کلاس‌ها و گرفتن نام و آدرس آموزشگاه با ما از طریق شماره 09113334659 (تماس مستقیم، تلگرام و واتس اَپ) در تماس باشید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸ – ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها: رشت لاهیجان- انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه