لینک ها و کلمات کلیدیبهترین استاد زبان رشت

بهترین استاد زبان رشت استاد مسجدی، بهترین استاد زبان با بیش از ۲۵ سال تجربه در امر تدریس، ارایه دهنده کلاس‌های فشرده و فوق فشرده آموزش زبان‌ های خارجه (آلمانی ، روسی ، انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسه و …) می‌باشد. سیستم آموزشی آموزشگاه خصوصی زبان استاد مسجدی به‌گونه‌ای طراحی شده است که علاوه ‌بر...

بهترین استاد زبان رشت

استاد مسجدی، بهترین استاد زبان با بیش از ۲۵ سال تجربه در امر تدریس، ارایه دهنده کلاس‌های فشرده و فوق فشرده آموزش زبان‌ های خارجه (آلمانی ، روسی ، انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسه و …) می‌باشد. سیستم آموزشی آموزشگاه خصوصی زبان استاد مسجدی به‌گونه‌ای طراحی شده است که علاوه ‌بر کلاس‌های خصوصی، زبان آموزان می‌توانند طبق برنامه زمانی خود از کلاس‌های آنلاین هم برخوردار شوند. همچنین در آموزشگاه خصوصی زبان استاد مسجدی کلاس‌های خصوصی زبان برای همه زبان آموزان در هر سطحی (مبتدی تا پیشرفته) که باشند برگزار می‌شود.

آموزش آنلاین کلاس‌های زبان (آموزش آنلاین زبان) استاد مسجدی ارایه‌دهنده بهترین کلاس‌های آموزش زبان‌ های خارجه اعم از زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و … از راه دور می‌باشد.

متد استاد مسجدی در ۲۵ سال گذشته توسط صدها زبان آموز تست شده و تبدیل به محبوب‌ترین و موفق‌ترین سیستم آموزشی در استان گیلان شده است.

در متد استاد مسجدی فقط و فقط در یک سال با یادگیری و آموزش کاربردی به هر زبان خارجه می‌توانید مسلط شوید. به عبارت دیگر در این سیستم آموزشی شما به شکلی زبان را یاد خواهید گرفت که بتوانید بعد از گذراندن دوره‌های یک ساله زبان به‌راحتی مکالمه کنید و به راحتی بخوانید و بنویسید.

ضمناً استاد مسجدی با تدریس نوین خود در عرصه آموزش خصوصی و با تیم آموزشی منحصر به‌فرد خویش باتوجه به مشاوره‌ای که خودشان شخصاً در شروع دوره برای هر زبان ‌آموز در نظر می‌گیرند، بصورت توافقی مدرس خانم یا آقا را به وی معرفی کرده و تا پایان دوره آموزشی، زبان ‌آموز بصورت رایگان از مشاوره، برنامه‌ریزی و رفع اشکال احتمالی برخوردار خواهد شد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه