https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

موسسه آموزش خصوصی استاد مسجدی برگزارکننده دوره‌های GRE (GRE رشت) در استان گیلان (در شعب رشت، انزلی، لاهیجان و دیگر شهرهای گیلان) می‌باشد. آزمون GRE ( معرفی آزمون GRE ) در دو نوع General و Subject برگزار می‌شود. همانطور که از اسمش پیداست عمومی است و اغلب دانشگاه‌ها نمره این آزمون را از شما می‌خواهند....

موسسه آموزش خصوصی استاد مسجدی برگزارکننده دوره‌های GRE (GRE رشت) در استان گیلان (در شعب رشت، انزلی، لاهیجان و دیگر شهرهای گیلان) می‌باشد.

آزمون GRE ( معرفی آزمون GRE ) در دو نوع General و Subject برگزار می‌شود. همانطور که از اسمش پیداست عمومی است و اغلب دانشگاه‌ها نمره این آزمون را از شما می‌خواهند. آزمون GRE  تنها به سنجش سطح زبان شما نمی ‌پردازد بلکه این آزمون منطق و تحلیل شما را درباره مسائل به خصوص ریاضیات مورد ارزیابی قرار می‌‌دهد. ارزیابان تحصیلی برای پذیرش دانشجویان بین‌المللی به‌خصوص اعطای بورس به آنها در دانشگاه‌های آمریکا و کانادا بدون توجه به کشور مبدا با ملاک قرار دادن سطح افراد در این آزمون آنها را ارزیابی می‌کنند. به همین علت دریافت نمره بالاتر از ۳۱۵ در آزمون (GRE رشت) برای کسانی که به دنبال دریافت پذیرش یا کمک هزینه تحصیلی یا همان Fund هستند باید در الویت قرار داشته باشد. بر اساس رشته تحصیلی حداقل نمره پذیرش در این آزمون می‌تواند متفاوت باشد.

اعتبار مدرک زبان آزمون GRE پنج ساله است. متقاضیانی که ۵ سال از زمان شرکت در آزمون آنها گذشته است باید دوباره اقدام به ثبت نام نمایند.

اگر متقاضی شرکت در آزمون GRE هستید می‌توانید با شرکت در کلاس‌های خصوصی و فشرده استاد مسجدی با آمادگی کامل در آزمون حاضر شوید، بهترین نمرات را کسب کرده و موفقیت خود را تضمین کنید. تمام کلاس‌ها در آموزشگاه استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه