لینک ها و کلمات کلیدیمکالمهمکالمه زبان‌های خارجه

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

مکالمه زبان‌های خارجه   در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، هر جلسه تدریس مکالمه زبان های خارجه (مکالمه زبان‌ های خارجه) معادل ۱ ترم موسسات دیگر زبان می‌باشد. و در این دوره‌ها ۴ کتاب تدریس می‌گردد که معادل ۴ سال تحصیل در آموزشگاه‌های زبان دیگر است. و زبان ‌آموزان در پایان دوره به سطح بالای...

مکالمه زبان‌های خارجه

 

در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، هر جلسه تدریس مکالمه زبان های خارجه (مکالمه زبان‌ های خارجه) معادل ۱ ترم موسسات دیگر زبان می‌باشد. و در این دوره‌ها ۴ کتاب تدریس می‌گردد که معادل ۴ سال تحصیل در آموزشگاه‌های زبان دیگر است. و زبان ‌آموزان در پایان دوره به سطح بالای متوسط یا upper intermediate  می‌رسند.

امروزه یادگیری زبان‌ های خارجه بخصوص زبان انگلیسی بصورت حرفه‌ای و خوب، یکی از مهمترین نیازهای زبان ‌آموزان برای کسب کار، ادامه تحصیل و مهاجرت به کشور دیگر می‌باشد. همچنین اغلب افراد به دلیل نیاز به مکالمه زبان ‌های خارجه، فقط و فقط در این دوره‌ها ثبت نام نموده و تمایل دارند مکالمه خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و ساده‌ترین روش‌ها تقویت نمایند.

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی با در نظر گرفتن نیازهای زبان ‌آموزان در زمینه یادگیری مکالمه در زمان کوتاه برنامه‌ای را طبق به‌روزترین استانداردهای بین‌المللی طراحی کرده است که زبان‌ آموزان بتوانند در هر شرایطی در دوره‌های بصورت حضوری و آنلاین شرکت کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به مکالمه زبان مسلط شوند.

همچنین موسسه زبان استاد مسجدی با برخورداری از دوره‌های پربازده در سالیان اخیر و قبولی زبان‌آموزان با نمرات بالا که از دستاوردهای درخشان موسسه می‌باشد، به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان استان گیلان با داشتن شعب مختلف در سطح استان شناخته شده است.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه