لینک ها و کلمات کلیدیمکالمهآموزش مکالمه در رشت

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، برای آموزش مکالمه زبان (آموزش مکالمه در رشت) از متدهای پیشرفته و بروز استفاده می‌شود. و زبان ‌آموزان توانسته‌اند با این متدها از سطح مبتدی به سطح پیشرفته در زمان کوتاه پیشرفت چشمگیری داشته باشند. همچنین امروزه آموزش مکالمه سلیس و آسان برای همه زبان ‌آموزان یک امر مهم...

در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، برای آموزش مکالمه زبان (آموزش مکالمه در رشت) از متدهای پیشرفته و بروز استفاده می‌شود. و زبان ‌آموزان توانسته‌اند با این متدها از سطح مبتدی به سطح پیشرفته در زمان کوتاه پیشرفت چشمگیری داشته باشند. همچنین امروزه آموزش مکالمه سلیس و آسان برای همه زبان ‌آموزان یک امر مهم تلقی می‌شود، پس اینکه با چه متدی یک مکالمه را به شما آموزش می‌دهند خیلی مهم می‌باشد.

در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی، هر جلسه تدریس مکالمه (آموزش مکالمه در رشت) خصوصی معادل ۱ ترم موسسات دیگر زبان می‌باشد. و در دوره مکالمه خصوصی ۴ کتاب تدریس می‌گردد که معادل ۴ سال تحصیل در آموزشگاه‌های زبان دیگر است. و زبان ‌آموزان در پایان دوره به سطح بالای متوسط یا upper intermediate  می‌رسند.

ضمناً موسسه خصوصی آموزش زبان استاد مسجدی، با برگزاری کلاس‌های حضوری (کلیه کلاس‌ زبان‌ های مختلف و آزمون‌های آزمایشی) و دوره‌های آنلاین زبان ‌های خارجه در شهرهای استان گیلان این امکان را برای زبان ‌آموزان فراهم کرده است تا زبان‌ آموز بتواند در هر سطحی از زبان که می‌باشد، زبان دلخواه خود را ثبتنام کرده و از آموزش آنلاین دوره‌های مکالمه، گرامر، تافل، آیلتس و … بدون داشتن محدویت مکانی و زمانی نهایت استفاده را برده و مدرک دلخواه زبان خود را با بالاترین نمره کسب نماید.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه