IELTS-Vocabularyروش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/10/How-to-increase-Your-Vocabulary-1.png

روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی   روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی   1- بخوانید و بخوانید و بخوانید: (روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی) هرچه بیشتر بخوانید به ویژه کتاب‌های داستان و رمان و … با لغات بیشتری درگیری پیدا می کنید وقتی کتابی را می خوانید احتمال اینکه یک لغت را چندین جای مختلف دیده...

روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی

 

روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی

 

1- بخوانید و بخوانید و بخوانید: (روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی) هرچه بیشتر بخوانید به ویژه کتاب‌های داستان و رمان و … با لغات بیشتری درگیری پیدا می کنید وقتی کتابی را می خوانید احتمال اینکه یک لغت را چندین جای مختلف دیده باشید بالا می رود و این نکته از اهمیت بیشتری برخوردار است.

2- لغت ها را در مکان های مختلف ببینید (روش‌های سریع یادگیری لغات انگلیسی): اگر برای یادگیری لغات جدید از یک روش یا منبع استفاده کنید لغات به راحتی از یاد شما می رود با وجود اینکه خواندن کتاب برای یادگیری لغات بسیار اساسی است اما دیدن فیلم و سریال و گوش دادن به اخبار و موسیقی به یادآوری لغات بهتر کمک می کند.

3- از قدرت تخیل خود استفاده کنید: به جای اینکه لغات انگلیسی را به فارسی معنی و آن را حفظ کنید آن ها را  (درخت) تصویر یک درخت tree در ذهن خود تجسم کنید و تصویر آن را به خاطر بسپارید مثلا وقتی می گویید را تجسم کنید و لغت را به تصویر گره بزنید.

4- نکته مهم برای یادگیری لغات: می توانید لغات را برای خودتان مشخص کنید یعنی لغاتی که می دانید را (بدون هایلایت) لغاتی که جدید هستند را (هایلایت آبی) و لغاتی که درحال یادگیری هستید (هایلایت زرد)  این روش باعث می شود تا توجه شما به این لغات بیشتر شده و بهتر در حافظه شما بماند.

اگر می‌خواهید با همه نکات طلایی گرامری و مکالمه و حتی آموزش هر نوع زبان (زبان رشت) آشنا شوید، فقط کافی است در کلاس‌های خصوصی موسسه استاد مسجدی شرکت کنید.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه