لینک ها و کلمات کلیدیزبان رشت – Zaban Rasht

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

زبان رشت – Zaban Rasht امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکارناپذیر است چراکه زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته‌های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد. ( زبان رشت – Zaban Rasht )؛ دلیل یادگیری زبان انگلیسی  با افزایش روند جهانی‌سازی ارتباطات بین‌المللی، برنامه‌های رادیوئی و تلویزیونی،...

زبان رشت – Zaban Rasht

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکارناپذیر است چراکه زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته‌های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد.

( زبان رشت – Zaban Rasht )؛ دلیل یادگیری زبان انگلیسی

 با افزایش روند جهانی‌سازی ارتباطات بین‌المللی، برنامه‌های رادیوئی و تلویزیونی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید همگی به زبان انگلیسی وابسته است. و عدم آشنایی با این زبان برابر با عدم زندگی در دنیای مدرن امروزی است.

با توجه به تحقیقات عمومی انجام شده در حوزه زبان شناسی، یادگیری یک زبان جدید برای یک فرد معمولی به حدود ۱۱۰۰ ساعت زمان نیاز دارد. این یعنی برای یادگیری انگلیسی در سطحی قابل قبول حداقل به شش ماه زمان نیاز دارید. البته برای بیشتر زبان آموزان رفتن از سطح ابتدایی تا پیشرفته بین یک تا دو سال زمان نیاز می‌گیرد.

اما نکته قابل توجه این است که در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی همه زبان‌های خارجه در کمتر از یکسال آموزش داده می‌شود و می‌توانید خیلی راحت و آسان به زبانی غیر از زبان مادری مسلط شوید.

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی، مجموعه‌ای از مدرسین جوان، خلاق و مجرب است که زیر نظر مستقیم استاد مسجدی فعالیت می‌کنند. همچنین استاد مسجدی با تدریس نوین خود در عرصه آموزش خصوصی و با تیم آموزشی منحصر به‌فرد خویش باتوجه به مشاوره‌ای که خودشان شخصاً در شروع دوره برای هر زبان‌آموز در نظر می‌گیرند، بصورت توافقی مدرس خانم یا آقا را به وی معرفی کرده و تا پایان دوره آموزشی، زبان ‌آموز بصورت رایگان از مشاوره، برنامه‌ریزی و رفع اشکال احتمالی برخوردار خواهد شد. ضمناً در وب‌سایت استاد مسجدی می‌توانید نمونه مقالات در زمینه زبان‌های خارجه (آلمانی، آیلتس، روسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، سوئدی، انگلیسی و ….) مطالعه بفرمایید.  برای برقراری ارتباط و مشاوره و کلاس خصوصی در سطح شهر رشت و استان گیلان با ما از طریق تماس مستقیم، تلگرام و واتس اپ در تماس باشید.

تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان‌های دوم
دوره فشرده آیلتس رشت
بهترین آموزشگاه زبان رشت
بهترین استاد زبان

 

 

اطلاعات تماس

آدرس : رشت – چهار راه گلسار – خیابان نواب – کوچه آژانس نواب

همراه : 09118018018 – 09113334659

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه