آیلتساخبار و رویدادهازمان آزمون آیلتس در مراکز ایران

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/10/ielts6666-1.png

آزمون آیلتس در ایران (زمان آزمون آیلتس در مراکز ایران) در موسسه‌های زیادی برگزار می شود. زمان برگزاری آزمون آیلتس در مراکز آیلتس مختلف متفاوت است و شما می توانید زمانی که مناسب شما است را انتخاب کنید. اگر می خواهید در آزمون آیلتس موفق باشید، باید بتوانید برای آن برنامه ریزی کنید و بصورت هدفمند...

آزمون آیلتس در ایران (زمان آزمون آیلتس در مراکز ایران) در موسسه‌های زیادی برگزار می شود. زمان برگزاری آزمون آیلتس در مراکز آیلتس مختلف متفاوت است و شما می توانید زمانی که مناسب شما است را انتخاب کنید.

اگر می خواهید در آزمون آیلتس موفق باشید، باید بتوانید برای آن برنامه ریزی کنید و بصورت هدفمند خودتان را برای این آزمون آماده کنید. اولین قدم برای برنامه ریزی برای آزمون آیلتس انتخاب زمان شرکت در آزمون است. چون در هر مقطع زمانی زمان برگزاری آزمون آیلتس فقط تا حدود سه ماه آینده مشخص است، در صورتی که دوره آمادگی شما برای این آزمون بیش از ۳ ماه طول می کشد، چندان عجله ای برای تعیین تاریخ دقیق آزمون نخواهید داشت.

اما به هر حال، به محض اینکه احساس کردید تا حدود سه ماه دیگر آمادگی لازم برای شرکت در آیلتس را دارید، بهتر است فوراً جهت ثبت نام در آزمون آیلتس اقدام کنید تا برنامه مطالعه شما منسجم و هدفمند تر پیش برود.

زمان برگزاری آزمون آیلتس در ایران

اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و می خواهید بدانید آزمون آیلتس در چه تاریخ هایی برگزار می شوند، کافی است سری به وبسایت یکی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس بزنید. به عنوان مثال، موسسه عصر دین و دانش که یکی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران است برنامه زمان برگزاری آزمون آیلتس مرکز خود را در این لینک قرار می دهند.

هر کدام از مراکز آیلتس دیگر در ایران لیستی از آزمون های آینده خود را در سایتشان می گذارند. بعنوان مثال، یکی دیگر از مراکز برگزاری آزمون آیلتس دیگر در ایران مرکز ایرسافام می‌باشد.

مهم نیست در کدام مرکز ثبت نام می کنید. پس بهتر است زمان برگزاری آزمون آیلتس در مراکز آیلتس مختلف را بررسی کنید و هرکدام که به برنامه شما برای آماده شدن برای آزمون آیلتس هماهنگ است را انتخاب کنید. فقط دقت کنید زمان آزمون شفاهی (بخش (Speaking می توانید یک یا چند روز قبل از یا بعد از آزمون آیلتسی که برایش ثبت نام می کنید باشد.

به یک نمره بالا در آیلتس نیاز دارید؟ (نکات طلایی افزایش نمره آیلتس)

اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و به نمره بالایی هم نیاز دارید، پیشنهاد می کنم جزئیات دوره آمادگی آیلتس من را مطالعه کنید. کلاس های آیلتس من هم به صورت آنلاین (با نرم افزار اسکایپ) و هم به صورت حضوری (در رشت) برگزاری می شوند. پس مهم نیست کجا زندگی می کنید. اگر دوست دارید در آزمون آیلتس (جنرال، آکادمیک، لایف اسکیلز) شرکت کنید و نمره خوبی بگیرید، دوره آیلتس من می تواند به شما کمک کند.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه