آیلتسلینک ها و کلمات کلیدیدوره فشرده آیلتس رشت

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

بهترین کلاس آموزش آیلتس در رشت از مزیت دوره‌های فشرده آیلتس (دوره فشرده آیلتس رشت) در موسسه آموزش خصوصی استاد مسجدی این است، که زبان ‌آموزان بعد از مشاوره توسط استاد مسجدی، براساس زمان و وقتی که می‌توانند برای دوره آیلتس قرار دهند از ۱ تا ۳ ماه متغییر می‌باشد. همچنین گرفتن مدرک آیلتس برای...

بهترین کلاس آموزش آیلتس در رشت

از مزیت دوره‌های فشرده آیلتس (دوره فشرده آیلتس رشت) در موسسه آموزش خصوصی استاد مسجدی این است، که زبان ‌آموزان بعد از مشاوره توسط استاد مسجدی، براساس زمان و وقتی که می‌توانند برای دوره آیلتس قرار دهند از ۱ تا ۳ ماه متغییر می‌باشد. همچنین گرفتن مدرک آیلتس برای همه‌ی افراد در هر سطحی از زبان که باشند امکان‌پذیر است یعنی فردی با سطح مبتدی هم نسبت به شخص دیگری با سطح زبان بسیار عالی امکان گرفتن مدرک آیلتس را دارد و شرایط برای هر دو یکسان است.

مزیت بارز دوره فشرده آیلتس در موسسه زبان استاد مسجدی این است که زبان آموز صرف نظر ازینکه در چه سطح زبانی قرار دارد با مشاوره تخصصی که فقط توسط خود استاد مسجدی قبل از ثبت نام انجام میشود با توجه به سطح زبان و نمره درخواستی و مشغله روزانه زبان آموز جهت مطالعه و برنامه ریزی دقیق انجام میدهند که بدون اتلاف وقت و خواندن حداقل منابع آموزشی آیلتس در اسرع وقت ( 3 تا 5 ماه )

بهترین کلاس آموزش آیلتس در رشت

بهترین کلاس آموزش آیلتس در رشت

 

دوره ما برای آیلتس از پایه شامل 60 ساعت جلسه کلاس آموزشی که به دو بخش تقسیم می‌شود:

تقویت پایه زبان: 30 ساعت ابتدایی از دوره آیلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان می‌پردازد.

چهار مهارت اصلی: 60 ساعت از این دوره آموزشی ielts  بر روی مهارت‌هایی مانند Reading ، Writing ، Listening ، Speaking  خواهد پرداخت.

 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه