https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی با بهره‌گیری از روش‌های شبیه‌سازی شده آزمون EPT (دوره EPT رشت) و دوره‌های فشرده خصوصی توانسته با برنامه‌ریزی منظم به زبان آموزان در مدت زمان کوتاه با نمرات بالا برای گرفتن مدرک EPT کمک کند. آزمون EPT آزمون EPT (Ept رشت) آزمونی است که مدرک آن مختص واحد علوم...

در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی با بهره‌گیری از روش‌های شبیه‌سازی شده آزمون EPT (دوره EPT رشت) و دوره‌های فشرده خصوصی توانسته با برنامه‌ریزی منظم به زبان آموزان در مدت زمان کوتاه با نمرات بالا برای گرفتن مدرک EPT کمک کند.

آزمون EPT

آزمون EPT (Ept رشت) آزمونی است که مدرک آن مختص واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد برای مقطع دکترا ضروری می‌باشد. همچنین این آزمون هر ماه برگزار می‌گردد. و این آزمون تنها برای داوطلبان دکترای دانشگاه‌ آزاد اسلامی معتبر است و دانشگاه‌های سراسری مدرک این آزمون زبان را نمی‌پذیرند.

ضمناً موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی (تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان‌های دوم) به‌دلیل برگزاری کلاس‌های حضوری و اینترنتی و دوره‌های فشرده و فوق فشرده با مشاوره‌های تخصصی و برنامه‌ریزی منظم و مناسب برای هر زبان آموز و همچنین با بهره‌گیری از اساتید مجرب، خلاق و باتجربه در امر تدریس خصوصی زبان‌های خارجه، یک از متخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان‌های دوم در استان گیلان می‌باشد.

ازجمله دوره‌های آموزشگاه زبان استاد مسجدی (تخصص‌ترین مرکز آموزش زبان‌های دوم) می‌توان به دوره‌های آیلتس، دوره‌های آموزش زبان فشرده و نیمه فشرده، دوره‌های مکالمه، دوره‌های گرامر، دوره‌های آنلاین زبان بصورت صوتی، تصویری، نوشتاری، دوره‌های آنلاین مکالمه، دوره‌های آنلاین گرامر، ترجمه متون انگلیسی آلمانی، آزمون MOCK،مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته، برگزاری کلاس‌های کنکور زبان، آزمون‌های آزمایشی آیلتس، دوره‌های آنلاین تافل، دوره‌های MSRT، دوره‌های EPT، دوره‌های OET، دوره‌های PTE،آموزش زبان‌های خارجه (آلمانی، انگلیسی، روسی، سوئدی، ترکی استانبولی، فرانسوی)،دوره‌های تربیت مدرس (TTC & ITC) و دیگر دوره‌های موردنیاز هر زبان آموز را می‌توان نام برد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه