https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

MSRT رشت؛ در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی آزمون MSRT (MSRT رشت) مانند سایر آزمون‌های تافل، آیلتس و … برگزار می‌گردد. و زبان آموزان می‌توانند در کلاس‌های MSRT و آزمون‌های آزمایشی آن در شعبه‌های موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی در شهرهای استان گیلان شرکت نمایند.    آزمون زبان MSRT (MSRT رشت) از آزمون‌های زبان...

MSRT رشت؛ در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی آزمون MSRT (MSRT رشت) مانند سایر آزمون‌های تافل، آیلتس و … برگزار می‌گردد. و زبان آموزان می‌توانند در کلاس‌های MSRT و آزمون‌های آزمایشی آن در شعبه‌های موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی در شهرهای استان گیلان شرکت نمایند. 

 

آزمون زبان MSRT (MSRT رشت) از آزمون‌های زبان انگلیسی داخلی در ایران است که به‌عنوان یک آزمون تافل در سطح کوچک‌تر یاد می‌شود که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران به‌صورت ماهانه در تعدادی از شهرهای ایران برگزار می‌گردد.

همچنین با بهره‌گیری از مدرسین (مدرس MSRT رشت) باتجربه و مجرب در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، که با استفاده از متدهای جدید روز دنیا و روش‌های خلاقانه در آموزش زبان (مدرس MSRT رشت) استفاده می‌کنند، می‌تواند در سطح یادگیری زبان آموزان در مدت زمان کوتاه موثر باشد. دانشجویان باید منابع تافل را برای شرکت در آزمون MSRT مطالعه نمایند.

مدرک این آزمون مورد تأیید وزارت علوم است و آزمون آن تقریباً هر ماه به صورت منظم برگزار می‌گردد. کلیه دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، این مدرک را حین مصاحبه دکتری معتبر می‌دانند.

ضمناً در موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی، برای دوره‌های آنلاین زبان (دوره‌های آنلاین زبان رشت)، برای زبان‌آموزان برنامه زمانی از پیش تعیین‌شده ارائه نمی‌شود. تا زبان‌آموزان بتوانند در هر مکانی و طبق برنامه‌‌ی زمانی که خود در نظر دارند از طریق اینترنت و با استفاده از مکالمه تصویری همانند این‌که با استاد خود (مدرس آنلاین زبان) در یک کلاس حضور دارند از دوره‌های آنلاین بهره‌مند شوند.

| استاد مسجدی

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه