https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی، برگزارکننده دوره‌های فشرده و فوق فشرده OET (OET رشت) در شعبه‌های مختلف خود در شهرهای استان گیلان (OET رشت) می‌باشد. در این موسسه با بهره‌گیری از اساتید جوان و خلاق و باتجربه و فراهم کردن تمامی منابع آزمون OET این دوره را در مدت زمان کوتاه با آزمون‌های آزمایشی...

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی، برگزارکننده دوره‌های فشرده و فوق فشرده OET (OET رشت) در شعبه‌های مختلف خود در شهرهای استان گیلان (OET رشت) می‌باشد. در این موسسه با بهره‌گیری از اساتید جوان و خلاق و باتجربه و فراهم کردن تمامی منابع آزمون OET این دوره را در مدت زمان کوتاه با آزمون‌های آزمایشی OET برای زبان‌آموزان برگزار می‌کند.

آزمون بین‌المللی (OET) Occupational English Test مختص گروه‌های پزشکی اعم از پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، داروسازی، دامپزشکی، رادیوگرافی، گفتار درمانی، بینایی سنجی، متخصص تغذیه و دیگر رشته‌های علوم پزشکی جهت مهاجرت به استرالیا می‌باشد. این آزمون، همچون آزمون بین‌المللی IELTS  از چهاربخش مهارت شنیداری (Listening) ، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و گفتاری  (Speaking)  تشکیل شده است.ولی سوالات آن بطور اختصاصی برای همان رشته (یعنی برای هر رشته  علوم پزشکی سوالات اختصاصی مربوط به همان رشته طرح می‌شود) با لغات تخصصی همان رشته (یعنی برای هر رشته  علوم پزشکی لغات تخصصی مربوط به همان رشته طرح می‌شود) تهیه می‌شود. و افرادی که نمره الف یا ب بگیرند می‌توانند در امتحان تخصصی رشته خودشان در استرالیا شرکت نمایند که در مقایسه با امتحانات ایران امتحان نسبتاً آسانی است. 

اطلاعات تماس:

| استاد مسجدی

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه