https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

PTE رشت؛ علاوه‌بر آزمون‌های آیلتس و تافل (تافل رشت) آزمون دیگری به نام PTE (PTE رشت) وجود دارد که مانند آزمون آیلتس و تافل جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی افرادی که زبان انگلیسی را غیراز زبان مادری خود آموزش می‌بینند طراحی شده است. اما قبل از این‌که بخواهید در مورد آزمون PTE اطلاعاتی داشته باشید،...

PTE رشت؛ علاوه‌بر آزمون‌های آیلتس و تافل (تافل رشت) آزمون دیگری به نام PTE (PTE رشت) وجود دارد که مانند آزمون آیلتس و تافل جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی افرادی که زبان انگلیسی را غیراز زبان مادری خود آموزش می‌بینند طراحی شده است. اما قبل از این‌که بخواهید در مورد آزمون PTE اطلاعاتی داشته باشید، بهتر است اول تفاوت بین آزمون آیلتس و تافل را در قسمت مقالات موسسه زبان استاد مسجدی مطالعه فرمایید.

 (PTE) Pearson Test of English Academic یا به‌طور اختصار آزمون PTE توسط سازمان Pearson برگزار می‌گردد و در میان آزمون‌های کامپیوتری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون مورد تایید بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و انگلستان می‌باشد.

آزمون PTE به سه شکل برگزار می‌گردد:

آزمون General: برای مهاجرت غیر از تحصیل

آزمون  Academic: برای مهاجرت تحصیلی

آزمون Young Learners: برای ارزیابی سطح زبان کودکان ۷ تا ۱۲ سال

آزمون PTE آکادمیک بطور کامل بصورت کامپیوتری برگزار می‌شود و با استفاده از فناوری ارزیابی خودکار پیرسون تصحیح و فارغ از اینکه تست توسط چه کسی و در کجای دنیا برگزار شده پاسخ‌ها بطور یکسانی نمره‌دهی می‌شوند.

چهار مهارت اصلی  زبان از جمله Speaking ,Reading  Listening,  و Writing در این آزمون ارزیابی شده و نمره آن از ۹۰ محاسبه می‌شود. در این آزمون علاوه‌بر چهار مهارت اصلی به مهارت‌های دیگر مانند:  Grammar, oral fluency, pronunciation, spelling, vocabulary, written discourse نمره داده می‌شود.

در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی همه‌ی کلاس‌های آیلتس، تافل، PTE، EPT، MSRT و کلیه زبان‌های خارجه به صورت حضوری و دوره‌های آنلاین برگزار می‌گردد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه