MSRTمنابع آزمون MSRT

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/10/MSRT-1-1.jpg

چه منابعی (منابع آزمون MSRT) را باید برای آزمون MSRT بخوانیم؟ آزمون MSRT برای دانشجویان چه دانشگاهی موردنیاز است؟ اول از همه اینکه باید بگوییم آزمون MSRT برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه‌های وزارت علوم موردنیاز است و باید نمره قبولی ۵۰ از ۱۰۰ را در این آزمون کسب کرده و به دانشگاه محل تحصیل خود...

چه منابعی (منابع آزمون MSRT) را باید برای آزمون MSRT بخوانیم؟ آزمون MSRT برای دانشجویان چه دانشگاهی موردنیاز است؟ اول از همه اینکه باید بگوییم آزمون MSRT برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه‌های وزارت علوم موردنیاز است و باید نمره قبولی ۵۰ از ۱۰۰ را در این آزمون کسب کرده و به دانشگاه محل تحصیل خود ارائه دهند. سطح آزمون MSRT  همانند آزمون تافل است و 100 سوال از ۴ مبحث شنیداری، گرامر، درک مطلب و کلوز تست طراحی می‌شود.

چه منابعی برای آزمون MSRT  نیاز است؟

اینکه چه منابعی را برای آزمون MSRT انتخاب کنید تا بتوانید با خیال راحت منابع را مطالعه و بهترین رتبه را کسب نمایید از بزرگترین مشکل داوطلبان این آزمون می‌باشد. ما در این مقاله دو نوع منابع انگلیسی و فارسی را معرفی خواهیم کرد.

منابع انگلیسی برای آزمون  MSRT

براساس اعلام سامانه آزمون زبان MSRT، رفرنس مهم و اصلی این آزمون که منابع مهم آزمون‌های تافل هم می‌باشند عبارتند از:

– تافل لانگمن

– کتاب TOEFL Grammar Flash

– کتاب  TOEFL Reading Flash

– کتاب لغات ۵۰۴

– لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز هستند.

منابع فارسی آزمون MSRT

اما علاوه‌بر منابع انگلیسی ، چندین کتاب هم به زبان فارسی وجود دارد که می‌تواند نیازهای شما را برای قبولی حتمی در آزمون MSRT در کمترین زمان تضمین کند.

مجموعه کامل Fast برای آزمون  MSRT

مجموعه کامل Fast آزمون زبان MSRT وزارت علوم، چاپ انتشارات جنگل که تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی می باشد شامل ۴ کتاب بسیار کامل و جامع برای آزمون است. این مجموعه مباحث گرامر، درک متن، لغات و نمونه سوالات آزمون را پوشش می دهد و در حال حاضر پرفروش ترین مجموعه برای این آزمون نیز می باشد. 

کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تالیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی

این کتاب با توضیحات ساده و به اندازه و اجتناب از زیاده گویی‌ های گیج‌ کننده برخی از کتاب‌ های موجود در بازار و ارایۀ پاسخ‌ های کامـلاً تشــریحـــی و تحلیل تمام گزینه‌ ها برای بیش از ۷۵۰ تست گرامر توانسته به منبعی کامل برای مخاطبان مبدل گردد. همچنین، جالب است بدانید که کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar تالیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی تنها منبعی است که شامل سؤالات واقعی ادوار گذشتۀ آزمون‌ هاست و این نکته به داوطلبان کمک می‌ کند تا با نحوۀ طرح سؤال از مباحث گرامری آشنا شوند. این کتاب بروزترین و کامل‌ ترین منبع گرامر آزمون MSRT است. 

کتاب بانک سوالات آزمون MSRT با پاسخ تشریحی

در کتاب بانک سوالات آزمون MSRT یا Fast Bank‌ MSRT مجموعه سؤالات ادوار گذشتۀ آزمون MSRT در سال ۹۶ و ۹۷ با پاسخ مگاتشریحی گردآوری شده است. در پاسخ تشریحی به سؤالات کتاب از نکات ارائه‌ شده در کتاب‌های Fast Grammar گرامر جامع آزمون‌های زبان و Fast Reading درک مطلب جامع آزمون‌های زبان دکتری (ویرایش جدید) استفاده شده است.

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان  Fast Reading

کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان  Fast Reading استاد مهرداد زنگیه‌ وندی شامل تشریح مباحث درک مطلب کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash  و پاسخ تشریحی تست‌ های این کتاب‌ ها می‌باشد. توضیحات این کتاب تکنیک‌ های درک مطلب را در پاسخ به سؤالات پیاده می‌ کند.

کتاب لغات  Fast Vocab

کتاب  Fast Vocab تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی نیز شامل لغات کتاب های ۵۰۴ واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل و ۱۱۰۰Words You Need to Know با حجم مناسب و تست های واژگان آزمون های ادوار گذشته با پاسخ تشریحی است. لغات این کتاب بیش از ۹۰ درصد با واژگان آزمون های ادوار گذشته تطابق داشته اند. در این کتاب از روش علمی و اصولی یادگیری لایتنر برای آموزش و یادگیری لغات استفاده شده است و شما بصورت اصولی یک لغت را با معناهای مختلف یاد می گیرید و هیچ وقت آن را فراموش نخواهید کرد. 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه