آیلتساطلاعات مفید درمورد آزمون آیلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/11/images-3-4.jpg

اطلاعات مفید درمورد آزمون آیلتس             Ielts(آیلتس)علامت اختصاری:  “international English language testing systm” (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) است.هرسال بیش از نیم میلیون نفر آزمون آیلتس می دهند . این آزمون در بیش از 100 کشور در سرتاسر جهان و در بیش از 400 مرکز آزمون برگزار می شود . آزمون ایلتس به دو...

اطلاعات مفید درمورد آزمون آیلتس

            Ielts(آیلتس)علامت اختصاری: 

“international English language testing systm”

اطلاعات مفید درمورد آزمون آیلتس

اطلاعات مفید درمورد آزمون آیلتس

 

(سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) است.هرسال بیش از نیم میلیون نفر آزمون آیلتس می دهند . این آزمون در بیش از 100 کشور در سرتاسر جهان و در بیش از 400 مرکز آزمون برگزار می شود .

آزمون ایلتس به دو صورت آکادمیک (Academic) و عمومی (general) برگزار می شود.اگر قصد تحصیل در دانشگاه را دارید باید در امتحان آکادمیک شرکت نمایید.آزمون عمومی/جنرال برای کسانی مناسب است که قصد کار،زندگی یا تحصیل در مدارس یا مراکز آموزش حرفه ای را در کشورهای انگلیسی زبان دارند.

مهارت های مورد آزمون

آزمون آیلتس از 4 قسمت شنیداری (listening)، گفتاری (speaking)،نوشتاری(writing) وخواندن (reading)تشکیل شده است . فرق آزمون آکادمیک و عمومی در قسمت نوشتاری و درک مطلب است.بخش های شنیداری و گفتاری آکادمیک و جنرال یکسان است .

زبان مورد آزمون

آیلتس یک آزمون آیلتس می تواند به صورت انگلیسی بریانیایی،آمریکایی،استرالیایی،و نیوزلندی باشد.

فرق کلمات بریتانیایی و آمریکایی

تفاوت زیادی در معنی واژه های بریتانیایی وآمریکایی وجود دارد.گاهی یک واژه معانی متفاوتی دارد (دیوانه = mad بریتانیایی ، عصبانی =mad آمریکایی )و اغلب برای رساندن یک مفهوم واژه های متفاوتی به کار می رود.

(کامیون = truck آمریکایی ، کامیون = lorry بریتانیایی )

زمان آزمون

زمان امتحان هردو مدل آکادمیک و عمومی یکسان است و به مدت 2 ساعت و45 دقیقه می باشد . آزمون خواندن (reading) و نوشتن (writing) در یک جلسه برگزار می شود . آزموند صحبت کردن (speaking) ممکن است در ظرف 7 روز قبل یا بعداز قسمت دیگر انجام شود . این آزمون معمولا عصر همان روز یا در ظرف 2یا 3 روز برگزار می شود. شما باید خود را برای آزمون صحبت کردن در مرکز آزمون خود آماده کنید.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه