آلمانیآیا آلمانی می تواند پس از انگیلیسی زبان مناسبی برای یادگیری باشد

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/11/download-3-1.jpg

یادگیری المانی پس از انگلیسی   آیا آلمانی می تواند پس از انگیلیسی زبان مناسبی برای یادگیری باشد آلمانی پس از انگلیسی، دومین زبانی است که مردم جهان به سراغ یادگیری‌اش می‌روند. علت این است که درک این زبان همانند انگلیسی دری تازه به دنیای اطلاعات را باز می‌کند.  امروزه 95 میلیون از مردم جهان...

یادگیری المانی پس از انگلیسی

 

آیا آلمانی می تواند پس از انگیلیسی زبان مناسبی برای یادگیری باشد

آلمانی پس از انگلیسی، دومین زبانی است که مردم جهان به سراغ یادگیری‌اش می‌روند. علت این است که درک این زبان همانند انگلیسی دری تازه به دنیای اطلاعات را باز می‌کند.

یادگیری المانی پس از انگلیسی

یادگیری المانی پس از انگلیسی

 

 امروزه 95 میلیون از مردم جهان به زبان آلمانی صحبت می کنند و علاوه بر کشور آلمان کشورهای اتریش و سوئیس نیز تکلم این زبان را دارا هستند .

انگلیسی و آلمانی هر 2 متعلق به شاخه ی Germanic از خانواده زبان هند و اروپایی می باشند. این یعنی هر دوی انگلیسی و آلمانی لغت و گرامر مشابهی را به اشتراک می گذارند.

الفبا و لغات

الفبای آلمانی به مانند الفبای انگلیسی دارای 26 حرف به علاوه حرف هایی مانند : ä ، ö، üو B است همچنین  زبان های انگلیسی و آلمانی دارای بسیاری از واژه های هم ریشه هستند برای مثال winter/winter ,Haus/house , drink/ thrinken و غیره که بسیارند .

بسیاری از واژه ها ی هم ریشه هستند که دارای معنی یکسانی نیستند که به انها لقب دوستان دروغین را می دهند .

مثال برای کلماتی که معانی آنها در انگلیسی و آلمانی متفاوت است

برخی کلمات هستند که شکل نوشتاری آنها در دوزبان انگلیس و آلمانی به یک صورت می باشد اما در معانی متفاوت اند همانند کلمه fast  که در انگلیسی به  معنی سریع اما درالمانی  به معنی تقریبا می باشد. 

کلمه  After  در زبان انگلیسی به معنی بعد از می باشد ولی در زبان المانی انتهای روده را گویند و باید از بکار بردن آن بر حزر بود.

همچنين bald اگر در زبان انگلیسی به معنی کچل و طاس باشد،که درآلمانی ربطی به موی سر ندارد و به معنی “به زودی” می باشد. پس در این چنین مواردی باید در بکارگیری کلمات دقت کرد.

دیگر موارد

*زبان آلمانی دارای قواعد تقسیم بندی سخت تری نسبت به زبان انگلیسی است و یکی از این موارد می تواند نشانه گذاری و نقطه گذاری های غیر ضروری باشد

*اسم ها در زبان آلمانی با حروف بزرگ نوشته می شوند و این خصوصیت به دانش آموزان این اجازه را می دهد که اسم ها را به زبان انگلیسی با حروف بزرگ بنویسند

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه