https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/12/Untitled-1-1.gifyuty-1.gif

نکات ریدینگ آیلتس نکات ریدینگ آیلتس ریدینگ جنرال و آکادمیک هردو در مدت زمان 1 ساعت باید به 40 سوال در 3 passage پاسخ داده شود . هیچکدام نیاز به اطلاعات تخصصی ندارند و passage ها به مرور سخت تر میشوند . تقریبا به هر passage باید 20 دقیقه وقت اختصاص دهید سر جلسه ساعت...

نکات ریدینگ آیلتس

نکات ریدینگ آیلتس

ریدینگ جنرال و آکادمیک هردو در مدت زمان 1 ساعت باید به 40 سوال در 3 passage پاسخ داده شود . هیچکدام نیاز به اطلاعات تخصصی ندارند و passage ها به مرور سخت تر میشوند .

تقریبا به هر passage باید 20 دقیقه وقت اختصاص دهید سر جلسه ساعت ببرید تا حواستان به زمانی که برای هر passage میگذارید باشد . منتها از روزنامه ، مجله و … انتخاب شده و غیر تخصصی هستند.

بطور کلی ریدینگ آکادمیک لغات مشکلتری دارد و سنگین تر است .

نکات ریدینگ آیلتس

نکات طلایی ریدینگ آیلتس

مدیریت زمان برای آزمون ریدینگ آیلتس بسیار بسیار مهم است . اکثر زبان آموزان وقت کم آورده و حتی نمیرسند سوالات بخش اخر را بخوانند ، چه برسد به اینکه جوابش را پیدا کنند .

سوالات را به ترتیب جواب دهید . اول passage 1 بعد 2 و بعد 3 : زیرا با وجود اینکه passage ها به ترتیب سخت تر می شوند اما نمره همه یکسان است ، پس با شروع کردن با سوالات آسانتر شانس نمره خود را بالا ببرید .

آزمون نمره منفی ندارد . به تمام سوالات جواب دهید .

برخلاف لیسنینگ وقت اضاقی برای وارد کردن جواب ها وجود ندارد و به طور همزمان باید جواب ها را وارد کنید .

بعضی از سوالات ب ترتیب متن نیستند ، مراقب این سوال ها باشید تا وقتتان را تلف نکنند .

اگر جواب سوالی را نمیدانید و اصلا در مورد جواب مطمئن نیستید وقت خود را تلف نکنید . دور سوال دایره بکشید و به وال های دیگر جواب دهید . اگر وقت داشتسد در پایا به این سوال پاسخ دهید .

برای جواب دادن سوالات ریدینگ ایده آل گرا نباشید ، یعنی سعی نکنید تمام متن و مفهوم و کلمات آن را بفهمید . این کار هیچ ارزشی ندارد .هدف فقط و فقط جواب درست دادن به سوالات است .

به جای وقت صرف کردن بر روی خواندن passage سوالات را با دقت بخوانید و به دنبال جواب دادن به آنها باشید . با این روش و مطالعه دقیق صورت سوال که دقیقا چه چیزی می خواهد و سپس خود سوال نمره خود را 2 تا 3نمره بالا برده و اشتباهاتی که ناشی از بی دقتی و سرسری خواندن سوال و صورت سوال است جلو گیری کنید .

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه