IELTS-Writing رایتینگ آیلتسآیلتسنکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2020/06/3951538-1280x853.jpg

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس   نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس : همونطور که میدونید برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا و یا مهاجرت به کشور های پیشرفته حتما باید سطح قابل قبولی از دانش زبان انگلیسی داشته باشید و میتونید با داشتن مدرک آیلتس یا تافل شایستگی خودتون رو در این...

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس

 

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس : همونطور که میدونید برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا و یا مهاجرت به کشور های پیشرفته حتما باید سطح قابل قبولی از دانش زبان انگلیسی داشته باشید و میتونید با داشتن مدرک آیلتس یا تافل شایستگی خودتون رو در این زمینه اثبات کنید.
حتما شنیدید که آیلتس آزمون راحتی نیست و باید مدیریت زمان و استفاده از تکنیک های مهم رو به خوبی بلد باشید. به همین دلیل گروه آموزشی ما تصمیم گرفته به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت یک سری مطالب رو با توضیحات ساده و روان در قالب یک مثال کامل و کاربردی  با جزییات مهم و نکات کلیدی در اختیار شما عزیزان قرار بده.
هر مطلب با توجه به تعدد نکات و موضوعی که داره ممکنه در 2 یا 3 بخش در دسترس شما قرار بگیره پس به دقت مطالب رو دنبال کنید و از این فرصت نهایت استفاده رو ببرید.
مطالبی که برای شما در نظر گرفتیم شامل اطلاعات کاملی از هر 4 مهارت مربوط به آیلتس جنرال و آکادمیک هستند و هربار به بررسی یک مورد بصورت کامل میپردازیم.

به شما دوستان پر تلاش و کوشا این مژده رو میدیم که با دنبال کردن این آموزش ها و شرکت در کلاس های حضوری و آنلاین موسسه ما به راحتی آزمون ایلتس رو پشت سر بذارید و با کسب مدرک آیلتس با بالاترین نمره فرصت های شگفت انگیزی که در انتظار شماست رو به دست بیارید.
با ما همراه باشید چون تا رسیدن به قله های موفقیت در کنار شما هستیم.

تحقق رویای شما تخصص ماست
تیم آموزشی استاد مسجدی

 

IELTS General Writing Task 1

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس : توی این قسمت ( نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس ) میخوایم نکات بسیار مهم و کاربردی رو در بخش اول رایتینگ جنرال ازمون ایلتس براتون توضیح بدیم. همونطور که میدونین بخش اول مربوط به نگارش نامه هست. در این قسمت 20 دقیقه زمان دارید و باید بتونید 150 کلمه یا بیشتر در مورد سوالی که براتون در نظر گرفتن بنویسید.

مطمئن باشید بعد از خوندن این مطالب (نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس) خیلی راحت و با موفقیت میتونید این مرحله رو پشت سر بگذارید و یک قدم به نمره دلخواهتون نزدیکتر بشین.

نکات کلیدی رایتینگ ایلتس جنرال

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس

 

نکات کلیدی رایتینگ جنرال ایلتس – هفت نکته طلایی مربوط به رایتینگ آیلتس جنرال :

1. سوال رو به دقت بخونید و موارد کلیدی و مهم رو هایلایت کنید.
2. نوع نگارش و لحن نامه رو انتخاب کنید. اینکه قراره نامه شما رسمی یا غیر رسمی باشه.
(به عنوان مثال اگر مخاطب شما مدیر یک مرکز باشه قطعا نوع نگارش شما رسمی خواهد بود. نوشتن نامه برای یک دوست جز گروه غیررسمی یا دوستانه قرار میگیره اما اگه قراره برای یک همسایه نامه بنویسید در نظر داشته باشید که اگر با شخص مذکور خیلی صمیمی هستید نگارش غیر رسمی رو انتخاب کنید و اگر خیلی از او شناختی ندارید نگارش رسمی مناسب خواهد بود.)
3. شروع و پایان مناسبی رو برای نامه در نظر بگیرید.
4. هدف کلی خودتون رو از نوشتن نامه مشخص کنید به این معنی که موضوع نامه حول چه محوری خواهد بود.
5. ساختار مناسبی برای پاراگراف ها درنظر بگیرید.
(گاهی اوقات ممکنه پاراگراف شما تنها شامل یک جمله باشه و این کوتاه بودن پاراگراف در نگارش نامه ایرادی نداره.)
6. دقت داشته باشید که هدف شما در هر پاراگراف باید کاملا واضح و مشخص باشه.
(برای مثال آیا قراره تو نامه از کسی تشکر کنید؟ چیزی رو توضیح بدید؟ و یا اینکه از چیزی یا کسی شکایت کنید؟)
7. یک ایده کلی و مناسب برای هرموضوع داشته باشید که بتونید راجع به اون بنویسید .

در قسمت بعدی این مطلب اموزشی با ذکر یک مثال کاربرد این هفت مرحله مربوط به رایتینگ آیلتس جنرال رو بصورت خیلی ساده و قابل درک برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید و بدقت مطالب رو دنبال کنید.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه