https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2021/02/speech-bubble-composition-with-flags_2.jpg

  آموزش زبان در رشت امروزه در سراسر دنیا آموزشگاه های مختلفی راه اندازی شده اند که آموزشگاه زبان رشت نیز یکی از همین مکان ها به شمار می رود و در حال حاضر نیز افراد بسیاری در محیط این آموزشگاه دوره های مختلف زبان را طی می نمایند تا ازاین طریق بتوانند به اهداف...

 

آموزش زبان در رشت

امروزه در سراسر دنیا آموزشگاه های مختلفی راه اندازی شده اند که آموزشگاه زبان رشت نیز یکی از همین مکان ها به شمار می رود و در حال حاضر نیز افراد بسیاری در محیط این آموزشگاه دوره های مختلف زبان را طی می نمایند تا ازاین طریق بتوانند به اهداف موردنظر خود دست یابند.

درحال حاضر در سراسر دنیا مردم در حوزه ی یادگیری زبان های مختلف دنیا با دغدغه های مختلفی مواجه می باشند و سعی دارند تا بتوانند به این زبان ها تسلط یافته و به خوبی از آن ها در جریان زندگی خود استفاده کنند. همان گونه که می دانید زبان انگلیسی در حال حاضر به عنوان زبان دوم دنیا شناخته شده و آن را زبان بین المللی می دانند که می توان اعتبار بالای آن را درسراسر دنیا مشاهده نمود.

شما با یادگیری این زبان درآموزشگاه زبان رشت می توانید به راحتی با مردم دنیا ارتباطات لازم را برقرار نموده و در راستای برطرف نمودن مشکلات خود گام های موثری را بردارید. هدف از ارائه ی این محتوای جذاب و کاربردی آشنایی هرچه بیشتر شما با دوره ها و ویژگی های آموزش زبان رشت می باشد تا با اطلاعات دقیق تری وارد این بستر شده و نیازهای خود را برطرف نمایید پس توصیه داریم تا انتها ما را همراهی نمایید.

آموزش زبان در رشت
آموزش زبان در رشت

 

شناخت هرچه بیشتر آموزشگاه زبان رشت

 

این آموزشگاه را با نام آموزشگاه زبان مسجدی می شناسند که درحال حاضرشعب مختلفی در شهرستان های استان گیلان همچون رشت ، انزلی ، لاهیجان و رودسر دارد و شما با ثبت نام دراین آموزشگاه می توانید دوره های مختلف یادگیری زبان های انگلیسی ، استانبولی ، سوئدی ، عربی ، روسی ، فرانسه ، آلمانی و… را طی نموده و در این راستا حرفه ای شوید.

آموزشگاه زبان رشت از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که شما می توانید افراد مختلفی را دربسترآن مشاهده کنید که توانسته اند به مدارج بالایی دست یافته و از دانش خود به بهترین حالت ممکن استفاده های بی نظیری نمایند. این آموزشگاه دورههای مختلف خود را به صورت کاملا مستقل و بدون تکیه بر سیستم دولتی برگزار  می کند بنابراین لازم است بدانید که خصوصی بوده و متدهای خاص خود را برای دانشجویان خود دارد.

 

دوره آیلتس درآموزشگاه زبان رشت

 

شما درآموزشگاه زبان رشت می توانید دوره هایی را با عنوان آیلتس را طی نموده و دراین زمینه به قدرت بالایی دست یابید. در واقع این دوره شامل یک مجموعه آزمون برای تسلط هرچه بیشتر بر روی زبان مختلف دنیا از جمله زبان انگلیسی می باشد تا بتوانید هرچه بهتر ازاین زبان در کشورهایی که قصد دارید درآن زندگی کنید استفاده نموده و با مردم صحبت کنید.

برخی ممکن است با این پرسش که مدت زمان این دوره چقدر می باشد مواجه گردند که برای پاسخ به این سوال باید گفت که آزمون مرتبط با این رشته در کمتراز سه ساعت می تواند تمامی توانایی های شما را در زمینه ی نوشتن ، خواندن ، شنیدن و صحبت در زبان های مختلف را سنجیده و نمره ای را بین 1 تا 9 را به شما اختصاص دهد.

لازم است بدانید شما برای افزایش سطح مهارت خود و بررسی میزان توانایی باید بتوانید به طور حرفه ای و کامل با افراد مختلف رو در رو صحبت نموده و مکالمات خود را ادامه دهید.

آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان رشت می تواند به طور دقیق مهارت های ارتباطی شما را مورد سنجش قرار داده و در ادامه روند یادگیری زبان های مختلف به شما کمک های شایانی نماید. شما درآموزشگاه زبان رشت این دوره را با دقت بالایی توسط متخصصین این عرصه طی نموده و می توانید تصویری کاملا عادلانه را از مهارت های خود به دست آورید.

عمدتا مردم از زبان ها برای مقاصد مختلفی همچون مسافرت های کاری ، تفریحی و تحصیل در دانشگاه ها استفاده می کنند و طی نمودن دوره های مهارتی برای هر کدام ازعناوین بیان شده متفاوت می باشد. این دوره های به طورکلی به دوره های آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال تقسیم می شوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را داشته و شما با ثبت نام دراین دوره های آموزش زبان رشت می توانید متدها و شرایط متفاوتی را در راستای سنجش مهارت های خود تجربه کنید.

 

دوره آیلتس درآموزشگاه زبان رشت
دوره آیلتس درآموزشگاه زبان رشت

 

مراحل آزمون آیلتس درآموزشگاه زبان رشت

 

دراین بخش قصد داریم تا به شما کمک کنیم تا هرچه بیشتر با مراحل مربوط به آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان رشت آشنا شده و اطلاعات دقیق تری را کسب نمایید. آزمون های آیلتس به طور کلی دارای دو بخش کتبی و گفتاری می باشد که برای هرکدام ازاین آزمون ها شما باید مهارت های مختلف خود را مورد سنجش قرار دهید.

درآزمون های کتبی آموزشگاه زبان رشت مهارت های شنیداری ، خواندن و نوشتن شما مورد بررسی کامل قرار می گیرند و دراین راستا نیز نمره ای به شما اختصاص داده می شود. دومین مرحله ی این آزمون گفتاری بوده و مهارت های شما در حوزه ی صحبت کردن را مورد سنجش قرار می دهد.

تمامی آزمون هایی که به آن ها اشاره شد با فواصل مشخص شده درآموزشگاه زبان رشت برگزار می شوند و شما با طی نمودن دوره ی ثبت نام می توانید دراین      دوره های شرکت نموده و تمامی مهارت های خود را مورد بررسی قرار دهید.

شما برای طی نمودن دوره آیلتس در آموزشگاه زبان رشت لازم است در تمامی آزمون های خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و شنیدن شرکت نموده و نمره ی قبولی را نیز به دست آورید.

براساس تمامی موارد بیان شده این آزمون یک مقدمه برای شروع دوره های یادگیری زبان های مختلف به شمار  می رود و در صورتی که قصد دارید بدون طی نمودن این دوره وارد آموزشگاه زبان رشت شوید لازم است آزمون هایی را با عنوان تعیین سطح طی نموده و در سطح مطلوب قرار گیرید.

شما درآموزشگاه زبان می توانید تمامی دوره های آموزشی زبان فشرده ، نیمه فشرده ، گرامر ، دوره های آنلاین    آموزشی ، دوره های صوتی و تصویری ، ترجمه را نیز طی نموده و درهرکدام از آن ها به سطح قابل قبولی دست یابید.

 

آشنایی هرچه بیشتر با دوره تافل در آموزشگاه زبان رشت

 

آزمون تافل برای تمامی کسانی که قصد دارند تا به کشورهای دیگر مهاجرت نموده و دراین مناطق ساگن گردند ضروری بوده و لازم است تا  با دقت بالایی آن را طی نمایند. این آزمون یکی از قدیمی ترین و معتبرترین آزمون های آموزشگاه زبان رشت می باشد که تنها با طی نمودن مراحل مربوط به ثبت نام آن می توانید آموزش ها و دوره های مربوط به آن را پشت سر گذاشته و در این آزمون شرکت کنید.

آزمون های تافل به طور کلی چهار بخش اصلی دارند وعمدتا به صورت اینترنتی انجام شده و بین المللی می باشند. براساس مواردی که به آن ها اشاره شد دراین آزمون تمامی ارتباطات شما با یک کامپیوتر بوده و آزمون موردنظر به این شیوه برگزار می گردد.

سنجش مهارت های شنیداری ، گفتاری ، خواندن و نوشتن دراین آزمون طی زمان های مختلفی انجام می پذیرد و شما باید برنامه ریزی های خود را براساس این زمان ها انجام دهید تا بتوانید به موفقیت دست یابید.

در زمان های گذشته آزمون تافل را به صورت کاغذی انجام می دادند اما لازم است بدانید درحال حاضر این سبک از آزمون توسط منابع  معتبر قابل قبول نبوده و نمی توانید از آن برای مهاجرت و تحصیل استفاده کنید.

شیوه ی اشاره شده در آموزشگاه زبان رشت نیز انجام می پذیرد و لازم است بدانید این آموزشگاه از تمامی متدهای روز دنیا برای افزایش سطح اطلاعات شما استفاده می کند تا درادامه ی روند فعالیت های خود با مشکلات متعددی مواجه نشده و از مدارک خود به خوبی استفاده کنید.

شما با استفاده از مدارک ارائه شده توسط این آموزشگاه می توانید در تمامی کشورهای دنیا ساکن شده و یا به تحصیل بپردازید. شما در آموزشگاه زبان رشت می توانید دوره ی تافل را به صورت خصوصی نیز همراه با اساتید مجرب و با تجربه پشت سر گذاشته و به دانش بسیار بالایی دست یابید.

این آزمون در آموزشگاه زبان رشت توسط یک موسسه با نام ETC صورت می پذیرد که درآمریکا واقع گردیده و قبولی شما در این آزمون می تواند به عنوان یک دستاورد بزرگ به شما کمک های شایانی نماید تا بتوانید به مدارج بالایی دست یافته و به راحتی به کشورهای مورد علاقه ی خود جهت کار و یا تحصیل مهاجرت کنید زیرا این مدرک از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانید از آن استفاده های بی نظیری نمایید.

این آزمون درکنار آزمون آیلتس می تواند به عنوان یک راهگشا به شما کمک کند تا به صورت کاملا دقیق توانایی های خود را مورد بررسی قرار داده و پس از دریافت مدارک لازم به راحتی در تمامی کالج و ها و دانشگاه های سراسر دنیا به تحصیل بپردازید.

 

 

انواع مختلف آزمون تافل
انواع مختلف آزمون تافل

 

انواع مختلف آزمون تافل

 

همان گونه که در بخش قبل بیان شد آزمون آیلتس در تمامی آموزشگاه های زبان از جمله آموزشگاه زبان رشت  به دو صورت آکادمیک و و جنرال انجام می پذیرد که از هر کدام از مدارک ارائه شده به واسطه ی آن ها می توانید استفاده های مختلفی نمایید.

آزمون تافل نیز خارج از این استثنا نبوده و   شیوه ی خاص خود را دارد اما باید بدانید فرمت کلی آن دانشگاهی بوده و باید به صورت اینترنتی این آزمون را طی کنید. برخی ممکن است تصور کنند که تفاوت بسیار بالایی میان دو آزمون آیلتس و تافل وجود دارد.

اما جالب است بدانید تنها تفاوت این دو آزمون دراینترنتی بودن تافل می باشد و شما باید به صورت بین المللی آن را پشت سر بگذارید زیرا از آزمون های معتبر بوده و می توان از مدارک آن استفاده از مختلفی نمود. برای طی نمودن تمامی دوره هایی که برای آزمون تافل در آموزشگاه زبان رشت به آن ها اشاره شد لازم است ابتدا مراحل مربوط به ثبت نام را طی کنید زیرا در صورت عدم   ثبت نام نمی توانید ازهیچ کدام از خدمات مربوطه بهره مند شوید.

 

مکالمه آزاد و دوره های بی نظیر آن

 

یکی دیگر از دوره هایی که می توانید در آموزشگاه زبان رشت طی نموده و از آن لذت بسیار زیادی ببرید دوره های مکالمه زبان به صورت آزاد می باشد که ویژگی های خاص خود را داشته و می تواند به شما کمک کند تا در زبانهای مختلف دیگری همچون فرانسه ، آلمانی ، ترکی ، عربی و … نیز به سطح قابل قبولی دست یافته و بتوانید به راحتی افراد مختلف در سراسر دنیا مکالمه داشته باشید.

در صورتی که قصد دارید درکنار زبان انگلیسی و زبان فارسی زبان های دیگری را نیز فراگرفته و در راستای آن به دانش بیشتری دست یابید می توانید از دوره های آموزشگاه زبان رشت استفاده نموده و سطح آگاهی های خود را در زمینه مکالمه افزایش دهید.

ثبت نام در این دوره ها می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود دست یافته و به خوبی زبان های مورد علاقه ی خود را فرا گیرید.

 

دوره های فشرده ی مکالمه ی آزاد
دوره های فشرده ی مکالمه ی آزاد

 

دوره های فشرده ی مکالمه ی آزاد

 

این دوره ها در آموزشگاه زبان رشت می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کمی زبان های مورد علاقه ی خود را که شامل زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و ترکی می شوند را فراگرفته و به راحتی در زمینه ی هر کدام از آن ها به مکالمه بپردازید.

کلاس های دوره ی فشرده ی مکالمه ی آزاد در آموزشگاه زبان رشت عمدتا به صورت هر روزه یا 5 روز درهفته برگزار می شوند که تایم ها و روزهای مربوط به آن را نیز می توانید به صورت توافقی در نظر گرفته و برنامه ریزی های لازم را در راستای آن مشخص کنید.

تداوم کلاس ها به صورت هر روزه به شما کمک می کند تا سرعت خود را افزایش داده و سریع تر به هدف خود دست یابید. نام گذاری این دوره های نیز با این عنوان به همین دلیل بوده و برای موفقیت در آن لازم است دقت بالایی را به کار گرفته و سطح مطالعات خود را نیز افزایش دهید. علاوه بر مواردی که به آن ها اشاره شد این دوره نیاز به زمان کافی دارد و شما باید در طول روز حتما مدت زمانی را جهت شرکت در کلاس های آن در نظر بگیرید.

 

کلاس زبان انگلیسی و تدریس در آن
کلاس زبان انگلیسی و تدریس در آن

 

کلاس زبان انگلیسی و تدریس در آن

 

افرادی که قصد دارند تا اقدام به دریافت مدارک مختلفی همچون تافل و ایلتس نمایند لازم است ابتدا کلاس های زبان انگلیسی را طی نموده و به دانش کافی دست یابند زیرا بدون دست یابی به مهارت های لازم در این راستا نمی توان به موفقیت دراین آزمون ها دست یافت.

برخی ممکن است قصد داشته باشند تا پس از یادگیری زبان به تدریس آن مشغول شوند و باید بدانید درچنین شرایطی نیز باید مدارک لازم را کسب نمایند. تمامی مدارک نام برده شده در واقع مخفف جملات خاصی می باشند که آشنایی با آن ها   می تواند به شما کمک های شایانی نمایند.

برای تدریس زبان انگلیسی در کشورهای دیگر به صورت مبتدی به افرادی که سطح زبان ها معمولی بوده و قدرت چندانی ندارند لازم است مدرک ESL را کسب نمایید. دریافت این مدرک می توان به شما کمک کند تا به دانشجویان کشورهای دیگر به صورت ابتدایی زبان انگلیسی را آموزش داده و آن ها به سطح قابل قبولی برسانید.

شرکت در دوره ی مورد نظدر در آموزشگاه زبان رشت می تواند به شما کمک های شایانی نماید تا در مدت زمان کوتاهی همراه با متخصصین این عرصه به اهداف خود دست یابید.

در صورتی که قصد دارید تا به آموزش درکشوری بپردازید که زبان اصلی آن انگلیسی نمی باشد باید دوره های مربوط به EFL  را طی کنید. دراین دوره ها از متدهای بسیار جامعی استفاده می شود تا شما بتوانید به بالترین سطح قدرت دست یافته و مکالمات انگلیسی لازم را به شاگردان خود آموزش دهید.

علاوه بر دو مدرک نام برده شده با دریافت مدرک TEFL می توان در آموزشگاه های مختلفی که در کشور های دیگر فعالیت دارند به آموزش زبان انگلیسی پرداخت و در بستر آن ها استخدام شد. در آموزشگاه زبان رشت می توانید تمامی مراحل موردنیاز برای دریافت مدارک نام برده شده را طی نموده و با اعتبار بالای آن ها در سطح دنیا با دقت با سهولت بالاتری بر روی اهداف خود متمرکز شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه