لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

مکالمه در رشت – دوره مکالمه زبان – کلاس مکالمه خصوصی و فشرده – استاد مسجدی

مکالمه زبان به صورت فشرده و اصولی در آموزشگاه استاد مسجدی رشت برگزار می گردد. اگر تمایل دارید مکالمه زبان خود را در کوتاه ترین زمان تقویت کنید آموزشگاه مکالمه زبان استاد مسجدی توصیه می شود. شما به صورت فشرده در کلاس مکالمه زبان استاد مسجدی شرکت می کنید و در چند ماه سطح مکالمه زبان خود را تقویت کنید. این دوره مکالمه زبان در شهرستان رشت و برای زبان آموزان عزیز رشت برگزار می گردد.

دوره مکالمه زبان استاد مسجدی چه ویژگی هایی دارد؟

  1. دوره مکالمه زبان فشرده برای زبان آموزان شهر رشت
  2. کلاس مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و …
  3. مکالمه به صورت خصوصی و توافقی
  4. زمان برگزاری توافقی
  5. به صورت حضوری یا غیرحضوری
  6. بهترین مدرسان مکالمه زبان در رشت

ثبت نام در کلاس مکالمه زبان استاد مسجدی رشت

جهت ثبت نام در دوره ها و کلاس های مکالمه زبان استاد مسجدی ویژه زبان آموزان شهر رشت لطفا با شماره 09118018018 یا از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures