لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

آیلتس در رشت – بهترین مدرس و کلاس و تدریس فشرده آیلتس – استاد مسجدی

آیلتس در رشت همان چیزی است که یک زبان آموز مشتاق در شهر رشت به دنبال آن است. اگر می خواهید آیلتس را در شهر رشت بیاموزید آموزشگاه آیلتس استاد مسجدی پیشنهاد های خوبی برای آمادگی آیلتس در کوتاه ترین زمان و با شیوه ای مفید و استاندارد برای شما زبان آموزان عزیز رشت دارد.

آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. ویکی پدیا

تدریس آیلتس به صورت فشرده

ما در آموزشگاه آیلتس استاد مسجدی توانسته ایم دوره آیلتس فشرده در رشت برگزار کنیم. این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای و بر اساس بازخورد های چند ساله و تحلیل رفتار زبان آموزان شهرستان رشت تدوین شده است. شما در آموزشگاه زبان استاد مسجدی آیلتس را در کوتاه ترین زمان ممکن فرا خواهید گرفت. ما معمولا بین 1 الی 4 ماه یک دوره فشرده آیلتس برگزار می کنیم تا زبان آموزان عزیز شهر رشت بتوانند از زمان خود جهت آمادگی آیلتس نهایت استفاده را ببرند.

اگر علاقه به تافل هستید این لینک را مطالعه نمایید: تافل در رشت

مدرسان آیلتس در موسسه آیلتس استاد مسجدی

ما در آموزشگاه زبان آیلتس استاد مسجدی از مدرسان با تجربه و حرفه ای آیلتس بهره می بریم. آیا می دانستید اغلب مدرسان آیلتس آموزشگاه استاد مسجدی رشت در خارج از کشور هستند؟ این عالی نیست؟

تماس با استاد مسجدی جهت مشاوره رایگان آیلتس: 09118018018

اگر علاقه مند به مکالمه زبان دارید این صفحه برای شما مفید است: مکالمه در رشت

تضمین یادگیری برای دوره آیلتس

ما با تمام انرژی خود در حال تلاش برای ارائه بهترین آموزش های آیلتس در شهر عزیز رشت هستیم. شما در دوره آیلتس می توانید در کمترین زمان ممکن با شیوه ای اختصاصی و فشرده برای آیلتس به سطح قابل قبولی برسید. ما یک فرآیند یادیگری 1 الی 4 ماهه برای شما زبان آموز آیلتس تدارک می بینیم. اما اگر در این مدت به سطح قابل قبولی نرسید و این نرسیدن شما به خاطر قصور آموزشگاه زبان آیلتس استاد مسجدی بوده باشد ما برای شما یک دوره جبرانی آیلتس برگزار می کنیم تا نوعی تضمین برای شما عزیزان لحاظ شده باشد.

تماس با استاد مسجدی جهت مشاوره رایگان آیلتس: 09118018018

کلاس های آیلتس رشت و شیوه برگزاری آن ها

تمام کلاس های آیلتس استاد مسجدی به سه شیوه برگزار می گردند که به انتخاب شما خواهند بود. در واقع با هر کدام که راحت تر بودید.

  1. کلاس آیتلس حضوری در رشت
  2. کلاس آیتلس غیر حضوری آنلاین
  3. کلاس آیلتس نیمه حضوری

مدرک آیلتس در آموزشگاه آیلتس رشت استاد مسجدی

کلیه مدارک از آلمان و انگستان صادر می گردند. شما در آموزشگاه استاد مسجدی هم به دانش می رسید و هم به اعتبار قابل توجه.

تماس با استاد مسجدی جهت مشاوره رایگان آیلتس: 09118018018

ثبت نام آیلتس استاد مسجدی رشت

برای ثبت نام لطفا با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا فرایند مصاحبه و ثبت نام برای شما عزیزان آغاز گردد.

تماس با ما

چرا آموزشگاه استاد مسجدی؟ درباره استاد مسجدی

تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures