لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

آموزش زبان آلمانی در رشت – تدریس خصوصی و فشرده – استاد مسجدی

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی  (آموزش زبان آلمانی رشت) بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

چگونگی کلاس های زبان آلمانی

به‌طور خلاصه، در کشور ایران، امتحانات سطح B (زبان آلمانی رشت) پرطرفدار است. افرادی که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند معمولاً داوطلب آزمون زبان آلمانی در این سطح هستند. هر کدام از دانشگاه‌های آلمان با توجه به رتبه‌بندی و شرایط خود از هر داوطلب، مدرک B1 یا B2 را می‌خواهند. البته بیشتر دانشگاه‌های آلمان مدرک زبان آلمانی B2 را می‌خواهند. چون این آزمون بسیار پرطرفدار است، تقریبا هر ماه در کشور و موسسات معتبر برگزار می‌شود و نمرات آن توسط دانشگاه‌های آلمانی معتبر است.  از آنجایی که مدرک B2 زبان آلمانی برای داشتن ویزای آلمان اجباری است بنابراین متقاضیان مدرک B2 بیشترین جمعیت متقاضیان زبان آلمانی را در ایران تشکیل می‌دهند. امروزه کلاس‌های فشرده و فوق فشرده زبان در سطح دنیا برای یادگیری سریع زبان‌آموزان، بدون این‌که زمان زیادی یا هزینه‌های زیادی را متحمل شوند، برگزار می‌گردد.

ضمناً در دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد. استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است. تنوع و همچنین به‌روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد. 

نحوه آموزش زبان آلمانی به چه صورت انجام میگیرد؟

آموزش آلمانی در رشت لاهیجان و انزلی با مجرب ترین مدرسین و اساتید خصوصی آلمانی. موسسه زبان استاد مسجدی با متد فشرده آموزش آلمانی در رشت می باشد. طبق متد آموزشی استاد مسجدی به جای به کار بردن کتاب های مختلف فقط از یک تا دو کتاب برای آموزش در حداقل زمان ممکن استفاده می شود. لذا اساتید مجرب گوته با استفاده از جدیدترین کتب و آلمانی که اکنون کتاب منشن میباشد در این موسسه در حال تدریس می باشند. استاد مسجدی بنیانگذار آموزش نوین به صورت فشرده در ایران با بیش از ۲۳ سال  تدریس بی‌وقفه، سالهاست که تیم برتر آموزشی ایشان در در رشت و انزلی و لاهیجان مشغول تدریس این زبان به زبان آموزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن می باشند.

سطح A1سطح A2سطح B1
مجموعا ۲ کتابمجموعا ۲ کتابمجموعا ۲ کتاب
در ۱ تا ۲ ماهدر ۱ تا ۲ ماهدر ۲ تا ۳ ماه

هر سطح در ۴۵ ساعت تدریس میشود. ضمانت کتبی استاد: در صورت عدم قبولی از آموزش رایگان ما برخوردار خواهید شد. کلاسها فقط خصوصی و تک نفره خواهد بود. مگر اینکه خود زبان آموز گروهی را جهت حضور در کلاس جمع آوری نماید. فشرده: هفته ای ۲ جلسه فوق فشرده: هفته ای ۴ جلسه

یادگیری زبان آلمانی در آموزش زبان رشت

برخی ممکن است درابتدای شروع دوران آموزشی خود با مشکلات متعددی مواجه شده و یادگیری این زبان را بسیار سخت بدانند زیرا برخی از کلمات موجود دراین زبان بسیار طولانی بوده و تلفظ آن ها نیزمشکل می باشد اما باید بدانید می توان با استفاده از متدهای آموزشی کاربردی آموزش زبان آلمانی رشت این زبان را نیز آموخت. یادگیری و تلفظ تمامی کلمات طولانی و سخت زبان آلمانی ممکن است سبب گردد تا درادامه انگیزه ی خود را از دست بدهید اما جالب است بدانید طی نمودن تمامی دوره های اموزشی این زبان می تواند راهکارهای جذابی را پیش روی شما قرار دهد تا فرآیند یادگیری آن را با انگیزه ی بالاتری ادامه دهید. هدف از ارائه ی این مقاله بررسی همه جانبه ویژگی ها و قابلیت های آموزشگاه استاد مسجدی برای یادگیری زبان آلمانی رشت می بشد تا با دانش بیشتری مراحل مربوط به ثبت نام را طی نموده و فعالیت های رسمی خود را آغاز نمایید.

آموزش زبان آلمانی در رشت و ساختارهای آن

یک آموزشگاه زبان آلمانی معتبر باید بتواند طبق تمامی استانداردهای تعریف شده برای یادگیری این زبان عمل نموده و دوره های آموزشی را همراه با مربیان باتجربه به پایان برساند تا درانتها افراد شرکت کننده در دوره های اموزش زبان آلمانی بتوانند با تسلط بیشتری مسیر خود را ادامه دهند. آموزشگاه زبان آلمانی رشت برای این امر ساختارهای خاصی را در نظر گرفته است و باید بدانید یادگیری این زبان در این آموزشگاه شما را با مزایای متعددی مواجه می نماید. دراین بخش قصد داریم تا به بیان مزیت های آموزش زبان آلمانی رشت پرداخته و اطلاعات مفیدتری را دراختیار شما قرار دهیم.
سوابق بالای این آموزشگاه در راستای همکاری با مدرسین برتر و باتجربه می تواند شما را به این یقین برساند که در یک محیط کاملا حرفه ای برای آموزش زبان آلمانی قدم گذاشته اید زیرا این مرکز برای این مسئله و جلب رضایت افراد شرکت کننده در دوره ها استادانی با مهارت بالا را در نظر گرفته است. این استید با تسط کامل بر تمامی نکات زبان آلمانی و تکنیک های روز دنیا می توانند در این مسیر و کسب موفقیت به شما کمک های شایانی نمایند بنابراین توصیه داریم که به سادگی از کناراین مسئله عبور ننموده و با ثبت نام در دوره های آموزش زبان آلمانی رشت از مزیت های بارز این مرکزبهره مند شده و لحظات شاد و جذابی را برای خود رقم بزنید.

دوره های فشرده ی آموزش زبان آلمانی رشت

آموزش زبان آلمانی رشت با بهره مندی از جدیدترین متدهای روز دنیا کلاس هایی را به صورت فشرده برای افراد علاقه مند در نظر گرفته است که با ثبت نام در این دوره ها می توان طی 1 الی 2 ماه در تمامی سطوح آموزشی این زبان به تلسط کامل رسیده و به خوبی این زبان زنده ی دنیای را فراگرفت. شرکت دراین دوره ها نیاز به زمان کافی دارد زیرا ممکن است براساس یک مجموعه برنامه ریزی ها مجبور به هر روزه شوید بنابراین بهتر است قبل از هر چیز زمانبندی های لازم را در نظر گرفته سپس اقدامات مربوط به ثبت نام را پیش گرفت. افرادی که علاقه مند به شرکت در دوره های فشرده ی زبان آلمانی رشت هستند می توانند با استفاده از شماره های در نظر گرفته شده با کارشناسان این آموزشگاه ارتباطات لازم را برقرار نموده و اقدام به ثبت نام کنند. شما طی شرکت دراین دوره ها می توانید با تمامی با واژگان زبان آلمانی آشنا شده و در حوزه ی یادگیری مکالمات آزاد آن فعالیت های خود را آغاز کنید.

آموزش خصوصی زبان آلمانی در آموزش زبان رشت

همان گونه که می دانید بهره مندی از دانش و آگاهی یک استاد زبان آلمانی به صورت خصوصی تاثیرات مثبت بسیاری در روند یادگیری دارد و می توان این روش را یکی از موثرترین راهکارهای آموزشی دانست که به واسطه ی آن یادگیری آسان تر شده و روش های بهتری دراختیار شما قرار خواهد گرفت. یاد گرفتن این زبان به صورت خصوصی مزیت هایی را به همراه خواهد داشت که افراد حاضر در کلاس های گروهی از آن ها محروم خواهند بود که از مهم ترین آن ها می توان به عدم حضور در آموزشگاه اشاره نمود که درجای خود اهمیت بسیار بالایی داشته و به شما کمک می کند تا در یک محیط مناسب تر دوره های آموزشی خود را طی کنید.

در دوره های مربوط به آموزش خصوصی زبان در رشت برنامه ریزی هایی خاص برای دانش آموختگان در نظر گرفته می شوند که درابتدای کار می توانید هدف خود را از یادگیری زبان آلمانی بیان نمایید. براساس مواردی که بیان شد در کلاس های خصوصی زبان المانی رشت می توانید بر روی نیازهای خود تمرکز بیشتری نموده و دراین مسیر آموزش های لازم را فراگیرید. اگربخواهیم در قالب یک مثال این گزینه ی آموزشی را بیان کنیم باید گفت درصورتی که قصد مهاجرت و ساکن شدن در کشور آلمان را دارید برنامه ریزی هایی در این زمینه برای شما در نظر گرفته می شوند تا بتوانید با تمامی جوانب این زبان آشنا شده و به تسلط کامل دست یابید.

ازدیگر ویژگی های کلاس های خصوصی این آموزشگاه می توان به بالابودن سرعت آموزش اشاره نمود زیرا مدرس تنها یک زبان آموز دارد بنابراین می تواند با تمرکز بیشتری از تمامی الگوهای آموزشی استفاده نموده و متدهای کارآمدتری را به کار گیرد. این اساتید می توانند مطابق با سطح شما کلاس های خصوصی را برگزار نموده و در این راستا به شما کمک های شایانی نمایند تا بتوانید درابتدا میزان مهارت خود را مشخص نموده سپس دوره ی خود را شروع کنید. همان گونه که می دانید هر زبان نیاز به تسلط در 4 حوزه ی شنیداری ، گفتاری ، نوشتن و خواندن دارد که با ثبت نام دراین دوره ها ابتدا ضعف های شما درهرکدام مشخص می شوند تا با یک برنامه ریزی منجسم تر فعالیت های خود را ادامه دهید. مواردی که به آن ها اشاره شد تنها گوشه ای از مزیت های شرکت در دوره های آموزش خصوصی زبان آلمانی در رشت می باشند که با ثبت نام در این دوره ها می توانید از آن ها بهره مند شوید.

تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures