لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

تافل در رشت – مدرس خوب و کلاس و تدریس فشرده – استاد مسجدی

دوره تافل آموزشگاه استاد مسجدی یکی از بهترین دوره های تافل در شهر رشت می باشد. این دوره با رویکردی کاملا اختصاصی و متفاوت آماده شده است. نسبت به تدریس تافل و تدوین آزمون های تافل جهت آمادگی زبان آموزان شهرستان رشت به بهترین شکل ممکن اقدام شده است. آموزشگاه زبان استاد مسجدی در تدریس تافل متخصص می باشد. بهترین مدرس های دروس تافل در شهر رشت گرد هم آمده اند تا شما عزیزان بتوانید در آزمون نستبا دشوار تافل موفق شوید. در ادامه با کلاس های تافل استاد مسجدی بیشتر آشنا می شوید.

تدریس تافل به صورت فشرده

پس از سال ها تدریس تافل در رشت به این نتیجه رسیده ایم که وقت زبان آموز بسیار اهمیت دارد. به همین منظور استراتژی آموزش تافل را به شکلی طراحی کردیم تا زبان آموز بین 1 تا 4 ماه به صورت فشرده به سطح قابل قبولی در تافل برسد. ما می دانیم که زمان برای شما چه اندازه اهمیت دارد. به جای سال ها اتلاف وقت بیایید و با یک استراتژی هوشمند و هدفمند در آموزشگاه تافل استاد مسجدی به سطح قابل قبول در امر تافل در یک بازه 4 ماهه برسید.

مدرسان تافل آموزشگاه زبان استاد مسجدی رشت

ما در آموزشگاه زبان تافل استاد مسجدی از مدرسان زبده و حرفه ای بهره می بریم. آیا می دانستید اغلب مدرسان آموزشگاه استاد مسجدی در خارج از کشور هستند؟ این عالی نیست؟

تضمین آموزش تافل توسط استاد مسجدی

ما به شیوه آموزش خودمان اعتقاد راسخ داریم. این شیوه آموزشی طی سال ها بدست آمده است. اگر می خواهید برای تافل آماده شوید اما از عدم موفقیت در تافل نگران هستید این تضمین را بخوانید:

ما در آموزشگاه زبان استاد مسجدی به شما قول می دهیم بین 1 تا 4 ماه به سطح قابل قبول در تافل خواهید رسید. چنانچه این امر محقق نشد ما برای شما کلاس های تافل جبرانی برگزار خواهیم کرد تا به سطح مناسب برسید.

شیوه برگزاری کلاس های تافل در رشت

تمامی کلاس های برای زبان آموزان عزیز استان گیلان و شهر رشت و البته سایر علاقه مندان شهرهای دیگر به صورت حضوری و نیمه حضوری و غیرحضوری برگزار می گردد. همه چیز به صورت توافقی بر اساس شرایط شما عزیزان خواهد بود.

مدرک کلاس های تافل استاد مسجدی رشت

کلیه مدارک از آلمان و انگستان صادر می گردند. شما در آموزشگاه استاد مسجدی هم به دانش می رسید و هم به اعتبار قابل توجه.

ثبت نام در دوره تافل استاد مسجدی رشت

برای ثبت نام لطفا با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا فرایند مصاحبه و ثبت نام برای شما عزیزان آغاز گردد.

تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures